Kõigile neile ja veel väga paljudele teistele iluteemasid puudutavatele küsimustele leiad vastuse „Elustiili“ uuest episoodist, sest külla on tulnud dermakosmeetika e-poe Rosena.ee üks asutajatest ning tegevjuht Karin Telling.

„Ma näen, et meil on Eestis nii kaunid naised, kes kõik on enda suhtes üleliia kriitilised. Kui mina sind näen, siis ma ei näe su vistrikke. Näen ilusat, kaunist ja säravat naist. Sa ise näed enda vistrikke ja keskendud liigselt neile, ignoreerides kõike, mis sinu juures kaunis on,“ ütleb Karin. Lisaks märgib ta, et kõikide ilumuredega võiks tegeleda iseenda pärast, mitte kellegi teise tõttu või soovist näha välja nagu keegi teine. „Me kõik ju teame, et sotsiaalmeedias nähtu pole päris elu.“

Nahamuresid on Karini sõnul aga võrdselt palju nii Eestis kui ka mujal maailmas. Saatest leiad nõuandeid, mida teha, kui sul on naha kuivus, punetav või sügelev nahk, aga ka rasune, enneaegu vananev, vistrikuline või tuhm nahk.

Lisaks jagatakse „Elustiili“ podcast’i kuulajatele sooduskoodi ELUSTIIL, mis kehtib Rosena.ee e-poes veebruari lõpuni ja millega saab kogu tootevalikult (juba ka soodushinnaga olevatelt toodetelt) 10% soodustust.

Jaga
Kommentaarid