Jäärad peavad sellel kuul palju alla neelama, olema rohkem vait ja hoiduma liigsest tormakusest. Taktitunde ja diplomaatilisusega jõuab ta palju kaugemale. Ärritudes ja vihastades rikub ta ainult oma suhteid nendega, kes on talle kallid.

Olles Kuu mõju all, võib Vähk maha magada head võimalused, mis puudutavad eelkõige tööasju. Vähk muretseb liiga palju oma mineviku pärast ja selle tõttu on tal raske keskenduda käesolevale hetkele.

Lõvi liigne enesekindlus ei tule talle sellel kuul kasuks. Ta ei oska ega taha tunnistada oma vigu ega näidata ka oma nõrkusi, tal on raske veenda teisi inimesi oma tunnete siiruses. Selle all kannatavad eelkõige tema suhted teistega. Eriti peab see paika juhul, kui tal tuleb tegemist Jäära või Amburi tähtkujus sündinud isikutega.

Millistele tähemärkidele toob märtsikuu aga rohkem õnne?

Kaalude esindajale toob eesolev märtsikuu suuremat õnne. Märts peaks talle kaasa tooma armastust, õnne, edu tööasjades ning palju häid uudiseid.

Neitsi võib kindel olla, et teda on ees ootamas üle ootuste hea märts, mis peaks täitma nii mõnedki ta unistused.

Ka Kaljukits saab osa suurest õnnest, ilmselt ei ole tal sugugi põhjust rahulolematuseks. Jupiter toob talle mitmeid häid võimalusi, mille abil ta võib hakata juba suuremaid plaane tegema.

allikas: Kodused Lood

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid