Kuid tuleb välja, et selle asemel mõtleb mees hoopiski, et kas teil on asju, millest omavahel rääkida, kas naine on intelligentne ning kas ta sobib tema ellu. Me küsisime 1000 mehelt, mis on nende jaoks esmakohtingul ebaatraktiivne. 35% ütles halb isiksus ja suhtumine, 34% ütles halb vestlus, 16% halvad kombed ning 14% muud.

Asjad, millest kohtingul räägite, on mehe võimalus teada saada, millise naisega on tegu

Nii et pole üllatav, et halb vestlus oli üks populaarsemaid kaebusi. Halb vestlus hõlmab naisi, kes räägivad liiga vähe või liiga palju, räägivad ainult endast või kes räägivad liiga palju isiklikke asju – nagu näiteks endistest poiss-sõpradest, emotsionaalsetest traumadest ja nii edasi.

Meestele ei meeldinud ka vestelda naistega, kes ei teadnud maailmas toimuvast midagi ja oskas rääkida ainult pealiskaudsetest asjadest. Kokkuvõttes soovisid nad, et kohtingvestlus kulgeks nagu tennisematš, kus mõlemad pooled panustaksid ja küsiksid üksteise kohta.

Meeste jaoks on ka ebaatraktiivne, kui naine on ebaviisakas teenindajate vastu, on pidevalt telefonis ning eeldab, et mees maksab arve.

Kuigi „halva isiksuse või suhtumise“ määratlus on meeste lõikes erinev, kaebasid paljud mehed naiste üle, kes olid pidevalt väga uhkeldavad, materialistlikud, kellel polnud huumorimeelt või kes tundusid rumalad.

Kategooria „muud“ hõlmas liigset purju jäämist, suitsetamist ja üldist kokkusobimatust.

Kui mees viib naist kohtingule, otsib ta täispaketti! Ta juba teab, milline naine välja näeb. Muidugi on tähtis viisakas välja näha ja plekilisi pluusiga kohtingule mitte minna, kuid ei tohiks kindlasti liiga palju stressis olla selle pärast. See, kuidas naine kohtingul välja näeb, pole pooltki nii oluline, kui arvata võiks!

Allikas: Your Tango

Jaga
Kommentaarid