Koheldes oma partnerit nii, nagu kohtled oma parimat sõpra, rakendad kõiku neid väärtushinnanguid, mis on tähtsad sõprade vahel ja mis aitavad ka suhtel püsida.

1. Siiras ja vahetu suhtlemine

Nii nagu sa võid südant puistata parimale sõbrale, tee sama ka oma kaaslasega. Võta aega oma kaaslase jaoks, et rääkida südamest südamesse, siiralt ja vahetult ning julgusta teda sama tegema ilma igasuguse hukkamõistu ja kriitikata. Kuula tema mõtteid ja tundekirjeldusi. See muudab teie omavahelise suhte paremaks.

2. Veetke kvaliteetset aega koos

Proovige uusi asju, tehke midagi, mis muudab teid lähedasemaks, looge endale ilusaid mälestusi.

3. Naerge rohkem

Sõpradega koos olles naerad sa ju palju. Ka armastuses on tähtis, et omavahel oleks hea ja kerge olla, nii kaovad ka pinged ja arusaamatused. Kasutage oma huumorimeelt ära nii palju kui võimalik.

4. Julgustage ja toetage teineteist

Sa oled alati oma sõprade jaoks olemas, alati valmis neile meelde tuletama, kui toredad nad on, tõstma nende tuju ja toetama neid igas olukorras. Tee sama ka oma kaaslasega. Kiida ja toeta teda, kui tal läheb hästi, tähistage koos ka väikeseid edusamme, julgusta oma kaaslast ja loo selline usaldusväärne õhkkond, mis julgustaks teda sulle oma lootustest ja muredest rääkima tulema.

Allikas: Kodused Lood