G-punkt on üks võrratuid naudinguid pakkuv tupe osa. Aga see pole niivõrd eraldiseisev mõnupunkt, vaid pigem kliitori mõnunärvide lõpmed, mis ulatuvad vagiinasse.

2022. aastal tuli Sexual Medicine Review välja ahjusooja avastusega, et g-punkt ei ole üldse punkt, vaid hoopis g-tsoon, mis koosneb mitmest mõnunärve täis osast:

  • peri-ureetra näärmed;

  • ureetra;

  • tupe eesmine sein.

Mida suuremat osa mõnunärve seksi ajal stimuleerida, seda võimsam on naise orgasm. G-punktist rääkimise võime nüüd ära lõpetada ja nimetada asju nende õigete nimedega: naistel on g-tsoon. See on kõikide naiste erootiliste naudingute mõnukeskus. Mõned naised saavad orgasmi, kui seda tsooni stimuleerida vagiina seest ehk klassikalise mees-naine penetratiivse seksi kaudu, ent enamik naisi vajab ka välist stimulatsiooni kliitoril. Kliitor ei ole samuti ainult üks nupuke, vaid kogu naise tupe välist osa hõlmav mõnunärvide kogumik.

Jahiretk naise g-tsooni leidmiseks võib alata

Kui te hakkate oma naise g-tsoonis orienteeruma, tasub meeles pidada, et naine tunneb ise oma keha kõige paremini ja oskab tõenäoliselt suunata, kuhu suunas liikuma peab. Kui ei, siis enamasti asub vaginaalne mõnupunkt, mida teatakse g-punktina, vagiina avast 2,5–7,5 cm kaugusel tupe ülemises seinas. Sõrmed on g-punkti avastamisretke jaoks piisavalt tundlikud ja parimad vahendid. Lõika küüned ja lõbu võibki alata.

Orgasmil ja orgasmil on erinevus – millest see tuleb?

Erutatud olekus g-punkti kude paisub ja seda on lihtsam üles leida. Seetõttu on eelmäng oluline – suudlused, silitused, massaaž ... Naise g-tsoonis mängivad suurimat rolli kaks mõnunärvi, mis läbivad keha erinevaid teid pidi ja nende stimulatsioon pakub naisele erineva tundega orgasme.

Lokaalne orgasm kliitoril

Pudendaalne närv ulatub kliitorist selgrooni. Mõnunärv on nahapinnale lähedal ja seetõttu kõige lihtsamini stimuleeritav. Ilmselt sellepärast 75% naiste orgasmidest ongi kliitoril. Seksleluga kliitorit stimuleerides on orgasm veidike kähkuka moodi, kuna saabub vaid mõne minutiga. Kliitororgasm on väga konkreetne, nii-öelda lokaalselt tuntav orgasm.

Naistena armastame me vaheldust üle kõige. Vibraator Cherry Rose imeb rütmiliselt kliitorit. Pane vibraatorile külge keelekujuline otsik ja naudi kliitori limpsimise sensatsiooni.

Üle kogu keha lainetav orgasm

Uitnärv läbib kõige sügavamat osa vagiinast ja lookleb läbi kogu keha. Uitnärv algab ajust ja on meie keha pikim närv. Kuna ta ulatub vagiinasse, siis selle närvi stimulatsiooniga kaasneb kogu keha raputav orgasmilaine, mis lõdvestab juustest varbaotsteni. Uitnärvi stimuleerimiseks pane oma sõrmeotstele veidike libestit. Naine nautigu g-punkti jahi ajal laevaadet. Masseeri vagiina ülemist seina ringjate liigutustega samal ajal kergelt peale surudes – kujuta ette, nagu sa üritaksid tema naba õrnade liigutustega seestpoolt välja lükata.

Vienna vibraatori g-punkti stimuleeriv vars liigub rütmiliselt üles-alla, samal ajal kui Vienna roosinupp limpsib himuralt kliitorit. Topelt stimulatsioon viib eriti võimsa orgasmini.

Kui naise erutatus on piisavalt kulmineerunud, tunned g-punkti oma sõrmede all ära oakujulise veidi paisunud alana. Mõnel naisel asetseb see rohkem külje seinal. Kui naise vagiina oleks kell, siis g-punkt jääb kusagile kella kümne ja kahe vahele. Otsi mõnu-uba üles ja siis stimuleeri seda võiduka lõpuni! Pea meeles, et naine ei ole münditasku, kus sobrama hakata. G-punkti tuleb õrnalt stimuleerida. Tee ringjaid, edasi-tagasi sõrmega rütmilisi liigutusi. Varieeri rütmi, kiirust ja survet, kuni leiad selle õige, mis naisele kõige nauditavam on.

Kuidas g-punkti stimulatsioon uuele tasemele viia?

Järjekindlus ja kerge surve on võtmesõnad g-punkti massaažis. Aseta oma vaba käsi naise kõhule umbes sinna, kus häbemekarvade ülemine piir lõppeb. Suru kergelt ja rütmiliselt üles-alla. Nii stimuleerid sama mõnunärvi teist otsa.

Võta appi sekslelu. Hellita tema kliitorit väljastpoolt samal ajal, kui toimetad sõrmedega g-punktil. Rütmiliselt kliitorit imevad sekslelud ajavad iga naise pöördesse. Kahe mõnunärvi samaaegne stimuleerimine viib eriti võimsa orgasmini, mis lainetab üle kogu keha. Kui sõrmed ära väsivad, võta appi g-punkti vibraator või dildo, mille otsast laienev kuju on disainitud täpselt õiges vahemikus survet avaldama.

Selleks, et g-punkti avastusretk ainult naise mõnuks ei jääks, võtke sisse poosid, mis pakuvad g-punktil penetratiivse seksi ajal kõige suuremat survet: naine lamab selili voodis nii, et selg on kergelt nõgus. Pane tema puusade alla padi, et puusad oleksid kergelt tõstetud ja peenise surve oleks kõige tugevam vagiina ülemisele seinale.

Vahet ei ole, millega g-punkti stimuleerida. Peamine, et naine seda naudiks. Õige intensiivsuse leidmisel on rusikareegel: kui oled mõnupunkti üles leidnud, kulmineeri massaaži tugevust ja rütmi, kuni see tundub naisele liiga palju. Seejärel keera intensiivsust nii palju maha, et see jääks piiri peale, aga oleks veel naisele nauditav.

Nüüd on aeg lustima ja avastama hakata!

Jaga
Kommentaarid