Milline nägi välja 17aastane Anu, kes värvati üle-liidulise menuka moeajakirja Siluett esikaanele otse Kadriorust otse koolinoorte peolt? Kuidas Anu 1970ndatel naise kohta ebatavaliselt 178cm pikkus ja keskmisest tumedamad juuksed tõid talle kaasa kiusamise ja neegriks nimetamise ja pidudel müürilille staatuse. Mida siis teha, kui sinust pikemaid poisse on vähe, kas hakata küüru kasvatama. Mis päästaks teismelise depressioonist?

Elus pole midagi hullemat, kui olla tavaline!

Anu ja Piret ootavad teie küsimusi ja kommentaare aadressil skandaalne@delfi.ee.

Kirjutajate vahel loosime kingitusi L’Oréal Paris’ilt ja NANOASIA mesoteraapia ilma süstideta protseduure (väärtus 75 eurot).

* Sõida glamuurselt nagu Anu koos Beastiga. Laadi Beast Rent äpp alla siit!

* Anu lemmikud veinid ja ŠAMPANJAD otse maaletoojalt leiad lehelt deluxewine.ee. E-poes soodustus –20% veinidel ja šampanjadele.

* Tahad üllatada oma kallimat? Luksuslikud käsitöökommid, millel on iseloomu, leiad lehelt chocelite.ee.

* Igal ehtel on oma lugu. Anu kaunistavad kaasaegsed juveeliehted leiad lehelt given.ee.

* R-kioski lettidele on jõudnud uued maitsvad ja tervislikud salatid, pastakausid ning isuäratavad vrapid. See on justkui restoran karbis! Tule proovi juba täna!: rkiosk.ee.

* Avasta hommikune nahahooldusrutiin kirka ja särava näonaha heaks L’Oréal Paris Revitalift Clinicali sarjaga. Uuri rohkem SIIT.

* NANOASIA- noorus ja ilu ilma süstideta! See on paljude naiste tõeline ilu saladus. Sooduskood „ilus“ annab –10% soodustust täishinnaga toodetele (sooduskood kehtib kuni 31.10.23). Rohkem infot: nanoasia.eu.

Kõik Nanoasia protseduurid on täiesti ohutud ja ilma valuta, ei tekita nahale stressi ja on väga nauditavad. Sobivad nii naistele kui meestele ja igale nahatüübile. Nanoasia seerumid sisaldavad ainult ülimalt puhtaid aineid: peptiide, aminohappeid, taimeekstrakte, antioksüdante, vitamiine, taimseid tüvirakke.