Millised olid Anu seksuaalsed kogemused, kui ta oli oma kahekümnendates?

"Ma ei tahtnud nooruses, oma kahekümnendates nende meestega magada. Ei oma esimese mehega, kellega mul oli fiktiivne abielu, ei teistega... Nooruse eliksiir on midagi, mida mehed tahavad, aga mina ei tahtnud nendega seksida.

Helsingis elades oli üks hull mees ka, kellega ma pidin seksima, ta hoidis mind kodus kinni ja hoidis mind näljas. Lõpuks näris tema ema läbi, et midagi on valesti ja tõi mulle süüa," jagab Anu seikasid ajast, mida ta enam tegelikult meenutada ei taha.

Elus pole midagi hullemat, kui olla tavaline!

Anu ja Piret ootavad teie küsimusi ja kommentaare aadressil skandaalne@delfi.ee.

Kirjutajate vahel loosime kingitusi L’Oréal Paris’ilt ja NANOASIA mesoteraapia ilma süstideta protseduure (väärtus 75 eurot).

* Sõida glamuurselt nagu Anu koos Beastiga. Laadi Beast Rent äpp alla siit!

* Anu lemmikud veinid ja ŠAMPANJAD otse maaletoojalt leiad lehelt deluxewine.ee. E-poes soodustus –20% veinidel ja šampanjadele.

* Tahad üllatada oma kallimat? Luksuslikud käsitöökommid, millel on iseloomu, leiad lehelt chocelite.ee.

* Igal ehtel on oma lugu. Anu kaunistavad kaasaegsed juveeliehted leiad lehelt given.ee.

* R-kioski lettidele on jõudnud uued maitsvad ja tervislikud salatid, pastakausid ning isuäratavad vrapid. See on justkui restoran karbis! Tule proovi juba täna!: rkiosk.ee.

* Avasta hommikune nahahooldusrutiin kirka ja särava näonaha heaks L’Oréal Paris Revitalift Clinicali sarjaga. Uuri rohkem SIIT.

* NANOASIA- noorus ja ilu ilma süstideta! See on paljude naiste tõeline ilu saladus. Sooduskood „ilus“ annab –10% soodustust täishinnaga toodetele (sooduskood kehtib kuni 31.10.23). Rohkem infot: nanoasia.eu.

Kõik Nanoasia protseduurid on täiesti ohutud ja ilma valuta, ei tekita nahale stressi ja on väga nauditavad. Sobivad nii naistele kui meestele ja igale nahatüübile. Nanoasia seerumid sisaldavad ainult ülimalt puhtaid aineid: peptiide, aminohappeid, taimeekstrakte, antioksüdante, vitamiine, taimseid tüvirakke.