Tänases saates on Kirki ja Jonas võtnud luubi alla libestid. Miks peaks libesteid kasutama, kuigi meie keha toodab seda ise? Tuleb välja, et põhjuseid on rohkem, kui arvata oskad! Selle tõestuseks räägib Kirki ka lõbusa loo!

Muu hulgas tuleb juttu vedelatest vibraatoritest ja teistest kangematest stimulaatoritest, millega oma voodielu veelgi kõrgemale tasemele viia! „Meeletu tundlikkus tõuseb sellega ja kõik naudingud on palju võimsamad,“ ütleb Kirki oma kogemuse põhjal.

Sinu kirju ootame aadressil: lugejakiri@delfi.ee. Kingitused kirjutajatele on välja pannud Ulakas Kaunitar, ICONFITI poolt vitamiinid meeskirjutajatele ja suhtekaardid.

Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka saadet ülal asuvast videost või kuulata podcastina.

Saadet toetavad:

*ICONFIT – lai valik mehe ja naise seksuaalsusele positiivselt mõjuvaid vitamiine, mineraale ning ka teisi igapäevaelu mõjutavaid spordi- ja tervisetooteid.

Sooduskoodiga Sexcast10 saab esimeselt ostult –10% allahindlust kogu tootevalikult, sooduskood kehtib kuni 31.12.2023.

*ELUPLAAN – vestluskaardid ja mängud paaridele on inspiratsiooniks usalduse, armastuse, kire ja läheduse taastamisel ning hoidmisel ja on toeks suhteprobleemide lahendamisel ning ennetamisel.

SexCast’i toetab Vytautas - täpselt see, mida vaja, et taastada jõud ja energia!

*Formula Vitale – terve elu valem! Vitamiine, mineraalaineid ja taimseid toimeaineid sisaldavad Formula Vitale tooted on loodud selleks, et toetada erinevatel eluetappidel inimese organismi. Toodete väljatöötamisel on lähtutud inimese soo, vanuse ja eluviiside erinevustest tingitud toitainete vajadusest. Tootevalikust leiad tooted kogu perele – nii täiskasvanutele kui ka lastele.

*CUMLAUDE LAB – Sinu uus naiselik vaatenurk! Tegemist on Hispaania nr 1 brändiga intiimvaldkonnas. Müügil apteegis.

*MARMELLA voodid – hingega loodud ja südamega valmistatud, Eestis. Hindame kõrgelt hästi magatud öid ja teeme kõik, et Sina magaksid oma ELU PARIMAT und! Ja nii iga öö.