Kauaoodatud küsimused saavad lõpuks vastused! Tänane saade pühendub 100% lugejate kirjadele vastates. Mis saab siis, kui mees tahab naisest tunduvalt rohkem seksi ja tegevus, mis võiks olla mõlema jaoks intiimne ja nauditav, tundub naise jaoks kohustusena ning ta ei soovi lõpuks isegi enam kallima silitusi?

Aga mis saab olukorras, kus mees ei taha järsku enam üldse seksida? Kas peaks kohe kahtlustama armukese olemasolu? Või on selle taga ehk mõni sügavam mure?

Samuti saab vastuse küsimus, mis on riietuselement, mis mehed täiega käima tõmbab ja enamikule peale läheb ning mida saavad mehed kanda, et naistel tekiksid intiimsed mõtted pähe.

Saadet toetavad:

*ICONFIT – lai valik mehe ja naise seksuaalsusele positiivselt mõjuvaid vitamiine, mineraale ning ka teisi igapäevaelu mõjutavaid spordi- ja tervisetooteid.

Sooduskoodiga Sexcast10 saab esimeselt ostult –10% allahindlust kogu tootevalikult, sooduskood kehtib kuni 31.12.2023.

*ELUPLAAN – vestluskaardid ja mängud paaridele on inspiratsiooniks usalduse, armastuse, kire ja läheduse taastamisel ning hoidmisel ja on toeks suhteprobleemide lahendamisel ning ennetamisel.

SexCast’i toetab Vytautas - täpselt see, mida vaja, et taastada jõud ja energia!

*Formula Vitale – terve elu valem! Vitamiine, mineraalaineid ja taimseid toimeaineid sisaldavad Formula Vitale tooted on loodud selleks, et toetada erinevatel eluetappidel inimese organismi. Toodete väljatöötamisel on lähtutud inimese soo, vanuse ja eluviiside erinevustest tingitud toitainete vajadusest. Tootevalikust leiad tooted kogu perele – nii täiskasvanutele kui ka lastele.

*CUMLAUDE LAB – Sinu uus naiselik vaatenurk! Tegemist on Hispaania nr 1 brändiga intiimvaldkonnas. Müügil apteegis.

*MARMELLA voodid – hingega loodud ja südamega valmistatud, Eestis. Hindame kõrgelt hästi magatud öid ja teeme kõik, et Sina magaksid oma ELU PARIMAT und! Ja nii iga öö.

Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka saadet ülal asuvast videost või kuulata podcastina.