Slaavi kultuuris nii naisi ju maast madalast õpetatakse. „Pigem tuleb öelda, et mulle meeldib kalal käia ja matkabussiga telkima sõita, see tundub, et on tee eesti mehe südamesse.“ naeravad naised. Dasha räägib, mis nippidega tema oma abielu säravana hoiab.

Lisaks avaldame, kuidas mehelt saada sõrmus sõrme? „Minule oli nii võõras, et eesti naised ootavad kümme aastat abieluettepanekut. Kui vähemalt peale aastat kihlumist ei tule, siis tekib küsimus, kas kasutad mind ära?,“ avaldab saatekülaline.

Saame teada ka, mida arvavad naised ühiskonda raputanud Padarite skandaalist. „Oi Tanushka, keskajakriis on selle nimi!“ ütleb Pastak ja lisab, et meest ootab ees karm reaalsus: „Ta peab ikka arvestama, et kahe lapsega ei ole meri põlvini, on mõned nädalavahetused kinni ja alimente peab ju ka maksma.“

Lisaks õpetab Dasha, kuidas ta ratsionaalse exceli-mehe peale kolme kuud võlus ära võlus: „No vaata mind, pikad juuksed, punane minikleit ja kontsad ja nali siia-sinna.“

Räägi teemadevalikul kaasa aadressil teele.kaljuvee@delfi.ee. Kõigile kirjutajatele saadame kingitusi meie koostööpartneritelt.