Nüüdse elukaaslasega kohtumise hetk on nagu romantilisest filmist pärit. Angeelika sõbranna, kes hoiab silma peal tema koertel, kui perenaine reisidel käib, otsustas talle jõuludeks kaminapuud kinkida – sest need olid naisel alailma otsas. Juhtumisi tellis ta need mehe sõbra firmast. Mehel oli parasjagu mahti sõpra aidata ja ta lubas tellitud puud ise linna ära tuua. Angeelika oli samal ööl naasnud puhkusereisilt.

Tahtis korraldada nii, et ise üldse puudelaadungit vastu ei võta, aga noorem poeg, kes tollal veel kodus elas, pidi kooli minema ega saanud abiks olla. Nii ei jäänud Angeelikal üle muud, kui saatusele vastu astuda. Mees teadis küll Angeelikat kui kohvikupidajat, aga sellel hetkel ei tundnud teda äragi. Nende vahel tekkis seletamatu energia, mis hakkas kandma. „Tõmbasin ka selja sirgu ja püüdsin paremat muljet jätta,“ ütleb mees.

See on lugu sellest, kuidas imed juhtuvad, kui oled nendeks kõige vähem valmis. Mõlemad olid sel hetkel oma elus sellises kohas, kus uue kaaslase otsingud ei tulnud mõttessegi.

Jaga
Kommentaarid