Kehakeeleekspert kirjeldab tänases saates seda, mida iga inimene võiks osata oma kaaslase või vestluspartneri kohta „lugeda“. Samuti tuleb juttu sellest, kas pulmapiltide järgi saab määrata juba noorpaari armuõnne või hoopis õnnetuse? Pikas suhtes olev Teele näitab kehakeeleeksperidile ette ka oma pulmapildi. Mida ütleb ekspert selle kohta?

„Kui sa tahad Brad Pittiga abielluda, on asjad kahtlased,“ põrutab ekspert. Miks meid tõmbab inimeste poole, kes on meiega sarnased?

Lisaks tuleb juttu igavesest dilemmast: kuidas saab aru hea, siiras inimene, et tema vastas istub pätt ja kaabakas, milliseid lihtsaid signaale saadab valetaja kehakeel? „Ta ütleb sulle: väga kahju, aga... ja siis sa kuuled, mis sa ise tegid, et tema tulla ei saanud,“ avaldab ekspert, kuidas manipulaatorid ja patoloogilised valetajad end ikka ja jälle süüst puhtaks pesevad.

Juttu tuleb ka sellest, kuidas ja milliste nõksude ja nippidega oma ideid paremini maha müüa ja karjääris kiiremini kõrgemale ja kaugemale jõuda.

Räägi teemadevalikul kaasa aadressil teele.kaljuvee@delfi.ee. Kõigile kirjutajatele saadame kingitusi meie koostööpartneritelt.