Modell ja filmirollides kaasa löönud Delevingne otsustas pärast oma 30. sünnipäeva elus sisse suure muutuse ning teha alkoholiga lõpparve. Armastatud modell on aastaid tagasi rääkinud oma tõsistest sõltuvusprobleemidest.

Nüüd tunnistas naine keerulisele ajale tagasi vaadates, et esimest korda maitses ta alkoholi 8- aastasena. „Kui hull vanus purju juua,“ tunnistas Delevingne, kes on avameelselt jaganud ka oma ärevust ja depressiooniperioode.

„Varem arvasin, et narkootikumid ja alkohol aitasid mul eluga toime tulla... aga tegelikult ei aidanud, vaid pigem pikendasid mu kurbust ja masendust. Ma tunnen, et olen saanud oma jõu tagasi ja mind ei kontrolli välised mõjutajad,“ rõõmustab naine ja lisab, et tal probleemi olla pidudel või festivalidel sõpradega, kes alkoholi tarbivad. Näiteks külastas naine hiljuti maailmakuulsat Glastonbury festivali. „ Mu jalad valutasid ja ma ei jaksanud nii kaua üleval olla, kui varem, kuid see oli sama lõbus. Ma ei taha kunagi, et mu elu sel viisil muutuks.“

Staar tunnistas, et alustas oma alkoholist loobumise 12 sammulist teekonda pärast seda, kui oli näinud möödunud aasta septembris paparatsofotosid, mis olid tehtud pärast tema 30. sünnipäeva pidustusi. „See oli südantmurdev, sest ma arvasin, et lõbutsen niisama, aga mingil hetkel sain pilte vaadates aru, et ma ei näe terve välja,“ meenutas modell enda reaalsuskontrolli.