„Mis juhtub külas, jääb külla!“ Seks olümpiakülas olevat vältimatu. Seda ei teata, aga olümpiamängudel on see normaalne
(29)Armastuse pealinnaks tituleeritud Pariisis reedel alanud olümpiamängud tõotavad tulla tõelised kuumad. Olümpiakülas on jagatud laiali 300 000 tasuta kondoomi ja sportlaste kogemused kinnitavad, et seks olümpiakülas on vältimatu!
Olümpiaküla direktor Laurent Michaud avaldas märtsis, et veel 2020. aasta Tokyo olümpiamängudel kehtinud intiimsuskeeld tühistatakse tänavuste Pariisi olümpiamängude ajaks. Seega võib tänavune aasta tuua hulganisti lembehetki, vahendab The Sun.
Seks on olümpiamängudel „vältimatu“
See, mis kulisside taga toimub, on muidugi väga hoolikalt varjatud saladus, kuid paljud endised osalejad on siiski jaganud eelmistest aastatest väga paljastavaid seiku.
Endine olümpiavõistleja, Saksamaa kaugushüppaja Susen Tiedtke on öelnud, et seks on olümpiamängudel alati „vältimatu, öelge ükskõik mida“. „Sportlased on olümpial oma füüsilise vormi tipus. Kui võistlus on läbi, tahavad nad oma energiat vabastada,“ selgitas ta.
„Olümpial võistlemine on enamikule sportlastele väga stressirohke sündmus ja seks on suurepärane stressi leevendamise vorm. Seega, kui kaks inimest tunnevad end stressis, sest neilt oodatakse parimaid tulemusi, võib hilisõhtune seks olla just see abinõu, mida nad otsivad,“ selgitab ka kohtinguekspert Jacob Lucas. Ta usub, et kui meid ümbritseb palju parimas füüsilises vormis inimesi, siis tekitab see seksuaalseid fantaasiaid ja soove. „Olla ümbritsetud inimestest, kelle keha on parimas füüsilises vormis, on kindlasti üks edasiviivaid jõude, miks nii paljud sportlased olümpiamängudel seksivad.“
„Inimesed ei tea seda, aga olümpiakülas on see normaalne. Te oleks pidanud nägema, kui palju kondoome seal jagati. Kondoome sai igalt poolt, kaasa arvatud sööklast. Need ei olnud seal selleks, et õhupalle teha,“ räägib Brasiilia kujundujuja Ingrid Oliveira, kes sattus 2016. aastal Rio de Janeiro olümpial seksiskandaali. Nimelt tuli juba mängude ajal välja, et Oliveira jagas enne võistlust voodirõõme aerutaja Pedro Goncalvesega. Oliveira võistles toona koos Giovanna Pedrosoga.
„Rääkisin Giovannale enne avatseremooniat, et viin Pedro oma tuppa. Ta oli sellega nõus. Giovanna ise ja paljud teised on eri võistlustel sama teinud. Ma poleks iialgi uskunud, et see nii suureks puhutakse. Usain Bolt viis ilma akrediteeringuta tüdruku enda tuppa, aga see info ei lekkinud,“ räägib Oliveira. Ta lisab, et tagantjärele oli see skandaal talle väga raske, sest ta kaotas töö ning sai hulgaliselt vulgaarseid pakkumisi.
Nagu Oliviera mainis, nautis samadel mängudel armurõõme ka sprindikuningas Usain Bolt, toona 20-aastase kohaliku õpilase Jady Duartega, kes olümpiakülla hiilis. „Usain oli magamistoas olümpiavõitja. Arvasin, et meie vahel on midagi, aga nüüd näen, et ta korjab naisi sama kiiresti kui kuldmedalid,“ rääkis Duarte.
Üksindus ja baasvajadused
Paljud sportlased väidavad, et neid juhib lihtne inimlik vajadus: intiimsus, kasvõi hetkeks. Enamiku sportlaste jaoks tähendab tippsport üksindust. Seega on olümpiamängud suurepärane võimalus leida partner, kes sind mõistab ja kes käib samal teekonnal.
Siiski püüavad mõned treenerid hilisõhtust tegevust piirata, kehtestades kell 23.00 liikumiskeelu ja keelates alkoholitarbimise. Kuid see sunnib sportlasi (ülikavalalt) välja hiilima ja tundide kaupa ringi kõndima, et leida koht, kus segamatult armurõõme nautida. Seda kinnitab ka ujuja Amanda Beard: „Inimesed kõndisid kilomeetreid, et leida sobiv koht.“