Võistluse üks korraldajatest Maret Soom kommenteeris, et töid on sarnaselt eelnevatele aastatelegi seinast seina, triviaalsustest geniaalsuseni, ning lisas, et osalejad peaksid pöörama rohkem tähelepanu oma loome paremale vormistamisele, sest suure hulga tööde seas panevad eristuvamad kiiremini põhjalikumalt süüvima.
Selle aasta konkursile esitati kokku 150 tööd,
millest vanemas kategoorias
kandideeris 82 ning nooremas 66 tööd,
kaks tööd diskvalifitseeriti
tingimustele mittevastavuse tõttu.
Mõlemast kategooriast valitakse 10
finalisti.
Valimine toimub analoogselt Eurovisiooni lauluvõistlusele: iga
zhürii liige valib oma 10 lemmiktööd ning paigutab need pingeritta, andes
kõrgeimale 12 ning madalaimale 1 punkti. Kõigi hindajate punktid liidetakse
kokku ning saadaksegi 10 finalisti mõlemasse kategooriasse.
SuperNoova 2003 vanema kategooria finalistid tähestikulises järjekorras on:
1. Ülle Aamer (EKA Rakenduskunsti Kolledzhi moe- ja tekstiilitudeng)
2. Piret Kartus (vabakutseline riidekunstnik)
3. Julia Korovina (EKA IV kursuse moetudeng)
4. Karolin Kuusik (EKA IV kursuse moetudeng ja ajakirja Stiina moetoimetaja)
5. Marje Mõttus (vabakutseline moekunstnik)
6. Rauno Pello (vabakutseline moekunstnik ning graafiline disainer)
7. Vassilissa Shehovtsova (EKA tekstiilimagistrand)
8. Gerly Tinn (EKA diplomeeritud moekunstnik)
9. Tanel Veenre (EKA diplomeeritud ehtekusntnik, vabakutseline moekunstnik,
fotograaf, ajakirjanik ning SuperNoova Troika (2001) vanema kategooria
võitja)
10. Julianna Vilentsik (Euroülikooli moekunsti teaduskonna II kursuse
tudeng)
SuperNoova 2003 noorema kategooria finalistid tähestikulises järjekorras on:
1. Liisi Eesmaa (Tartu Kunstigümnaasium)
2. Lemmiki Ehatamm (Rocca Al Mare kool)
3. Marit Ilison (J. Westholmi gümnaasium)
4. Helin Kallus (Tallinna Ühisgümnaasium)
5. Marie Kõljalg (Tartu Hugo Treffneri gümnaasium)
6. Kristiina Ostrat (Rocca Al Mare kool)
7. Kärri Palts (Rocca Al Mare kool)
8. Maris Rom (Kadrina keskkool)
9. Elo Soode (Tallinna Prantsuse Lütseum)
10. Katrin Viil (Saaremaa Ühisgümnaasium)
Selle-aastase eelvooru zhürii liikmed olid:
1. Marie-Louise Nordin (Rootsi juhtiva disainikooli Beckmansschool of Design
moeõppejõud),
2. Marcus Rotkirch (Soome moekunstnik),
3. Anna Komonen (Soome Cosmopolitani moetoimetaja),
4. Toomas Volkmann (Eesti moefotograaf),
5. Anu Samarüütel (Eesti moekunstnik ja moetoimetaja),
6. prof Vilve Unt (Eesti Kunstiakadeemia moekateedri juhataja).
SuperNoova finaalvõistlus peetakse 5. aprillil 2003 Vene Draamateatris,
Tallinnas, mil rahvusvaheline zhürii valib konkursi võitja vanemas ning
nooremas kategoorias.
Viimase, aprillis 2002. toimunud SuperNoova võitis
vanemas kategoorias Jaanus Orgusaar ning nooremas kategoorias Leelo-Maarja
Reitalu.
SuperNoova jõudis FTV-sse