Kodus:

- Asetage voodi peatsiga läände. See on oluline eriti sellele, kes arvab, et teeb kõvasti tööd, kui ei saa selle eest väärilist tasu.

- Hoidke oma korteri või maja läänetiivas väikest rahakotikest rahaga (parem müntidega). See on väga kasulik juhul, kui te ei oska ennast suurte rahade omanikuna ette kujutada.

- Kui kavatsete hakata palka juurde küsima või soovite välja näha elus edasi jõudnud daamina, kandke punast või helehalli. Ärge unustage kuldseid või hõbedasi ehteid. Metallist detailid kotil või jalanõudel pole samuti liigsed. Aga ärge ennast ka jõulupuuks ehtige.

- Soetage koju akvaarium kuldkaladega. Need armsad kalade sümboliseerivad kuldseid münte. Kuid ärge paigutage akvaariumi otse välisukse vastasseina.

- Vaadake, et teil kodus kraanid ei tilgu — koos veetilkadega kaob ka raha teie näppude vahelt.

Tööl:

- Istuge alati näoga ukse poole. Seljaga ukse poole istumine on reetmise märk. Sellises asendis istumine võtab teilt vedamise vastassoo juures.

- Leidke kontori jõujoon. Parim asukoht kontorilauale on ruumi kõige kaugemas nurgas diagonaalis sissepääsuga. See on iga kontori jõujoon ja kõige õnnelikum koht ruumis.

- Istuge seljaga seina poole. Tugev sein selja taga annab teile tuge. Vastasel juhul võite kaotada ülemuste toetuse.

- Jätke armastuse sümbolid koju. Sellised on suurepäraseks kaunistuseks kodule, aga võivad põhjustada probleeme töökohal. Ärge näidake romantilisi energiaandjaid töö juures.

- Ärge istuge näoga vastu posti See blokeerib teie edusammud töö juures. Teil on ilmselt võimalik lauda niimoodi nihutada, et post jääb teie selja taha.

- Looge avaruse tunne. Kui te istute näoga vastu seina, siis kaunistage see piltidega, millel on kas avar põld või veekogu. See tekitab avaruse tunde ning võimaldab kasutada ära vee sümboolset feng shui õnne.

- Riputage diplomid, auhinnad ja tõendid oma vasemale käele. Selline asetus tugevdab teid. Ärge asetage oma saavutuste tunnusmärke tualettide ega teravate servade juurde.

- Valige portfelli hoolega. Must toob õnne. Feng shui järgi sümboliseerib must sissetulekut ja raha ja kui see on kombineeritud metalliga, siis võimendab see õnne ja loob harmooniat. Seega valige metallkinnitiga must portfell.

- Olge ettevaatlik sirges reas olevate uste suhtes. Kui sirges reas on kolm kõrvuti asetsevat ust, hoidke keskmine uks alati kinni.

- Asetage veekogude pildid enese ette. Ärge iial asetage veekogude pilte enese taha. Selliselt asetsevad pildid viitavad möödalastud võimalustele.

- Ärge laste toimikutel end blokeerida. Ärge kunagi laske toimikutel enda ette kuhjuda. Nad mitte ainult ei näita, et te olete laisk, need blokeerivad ka teie võimalused. Kui teie töölaud on tavaliselt alati kaustade all lookas, siis asetage need teine teisele poole lauda ja jätke laua keskpaik vabaks.