Teise põlvkonna Moto 360 nutikäekell on klassikalise ümmarguse korpusega roostevaba terasest ja 1,37’’ ekraaniga, nutikäekell töötab Android Wear OS’il, mis ühildub nii Android kui ka Apple iOS seadmetega.

Kellaga on võimalik kõiki teavitusi lugeda viivitamatult randme pealt. Lisaks saab kella juhtida ka käevabalt häälkäsklustega või kiirete randme liigutustega. Moto 360 teise põlvkonna välimust saab kohandada enda maitse järgi tänu suurele rakenduste valikule ja vahetuvale käerihmale. Optiline pulsilugeja nutikäekella ja Moto Body rakendus aitavad oma aktiivsust tasemel hoida.

Roostevabast terasest korpusega nutikell nutikäekell Samsung Gear S2 Sport on aga sportliku kellarihmaga tõhusaks kaaslaseks ka sporti tehes. See on nutikell, mis aitab jälgida päevast aktiivsust, pulssi või treeningut S Health rakendusega.

Pööratava sihverplaadi servaga kerid mugavalt läbi erinevate rakenduste nagu näiteks e-kirjad või kaardirakendused. Sõnumid, e-posti, kõnede, sotsiaalvõrgustike teavitused, mis on saabunud ühildatud telefoni on mugavalt näha, et otsustada, kas peab telefoni järgi küünitama või mitte.

Kõik see on mahutatud IP68 veekindlusega roostevabast terasest korpusesse.

EMT ja Elioni kliendihind 349 €

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

  • Vali Digitarga kingikalendri lehelt üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag-i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
  • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust — fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
  • Kõike seda võid teha ka Twitteris.

Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

Loe lähemalt tehnoloogiaportaalist Digitark!

Tutvu lähemalt ka toote tehniliste andmetega ning sarnaste või kingisoovitusega kokku sobivate toodetega EMT ja Elioni e-poes — telefonid, arvutid, telerid, kaamerad, heliseadmed, spordi ja vaba aja ning teenuste seadmed ning nädalapakkumised!

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag-i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja edastab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender

Jaga
Kommentaarid