LG uus Nexus 5X on esimene Android 6 op-süsteemiga võimekas 4G-nutitelefon, mis on ideaalne jõulukink tõelistele Androidi-fännidele, kes saavad alati esimestena nautida ka Google’i tarkvaratäiendusi. Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Uus Nexus on taas toodetud tuntud elektroonikatootja LG poolt, kes mõni aasta tagasi valmistas ka väga populaarseks osutunud Nexus 5, kirjutab Digitark (Digitark.ee/kingikalender). Nexus 5X jookseb juba karbist võetuna uusima Android 6.0 ehk Marshmallow peal.

5.2” IPS LCD 1080p ekraani katab Gorilla Glass 3 ning pikslitiheduseks on telefon saanud 424 pikslit ühe tolli kohta. Telefoni sisemusest leiame kuuetuumalise protsessori, 2 GB RAM-i ning sisemäluks 16 GB või 32 GB, mida mälukaardiga suurendada ei saa.

Pilte teeb telefon 12,3 MP optilise stabilisaatorita kaameraga. Suurimateks uuendusteks võib lugeda lisandunud sõrmejäljelugejat telefoni tagumisel kaanel ning uut microUSB Type C pesa, mis võimaldab laadimisjuhet mõlemat pidi telefoni lükata.
EMT ja Elioni kliendihind 529 €

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?
See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

Vali Digitarga kingikalendri lehelt (Digitark.ee/kingikalender) üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag-i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust — fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
Kõike seda võid teha ka Twitteris.

Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:
mobiiltelefon LG Nexus 5X 32 GB (must)
mobiiltelefon LG Nexus 5X 32 GB (valge)

Loe lähemalt tehnoloogiaportaalist Digitark!

Tutvu lähemalt ka toote tehniliste andmetega ning sarnaste või kingisoovitusega kokku sobivate toodetega EMT ja Elioni e-poes — telefonid, arvutid, telerid, kaamerad, heliseadmed, spordi ja vaba aja ning teenuste seadmed ning nädalapakkumised!

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag-i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja edastab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender

Jaga
Kommentaarid