Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Marshall London on ainulaadsete omaduste ja suurepärase heliga muusikatelefon. Nutikal seadmel on vinge disainiga keritav helitugevuse nupp, topelt kõrvaklappide kasutamise võimalus ja uudne M-nupp, mis tagab ligipääsu kiirelt oma lemmikmuusikale.

Erakordse elamuse loovad spetsiaalne helikaart ja muusikatelefoni võimekus mängida FLAC-formaadis helifaile. Marshall London kannab endas tõelist rock’n’rolli DNA-d. Võimsa bassiga ja stiilse retro välimusega kõlarit Stanmore on lihtne telefoniga ühendada.

Retro-disainiga ja kaasaaegse tehnoloogiaga Marshall Stanmore Bluetooth kõlar pakub puhast ja kvaliteetset heli. Ühenda oma mobiilne seade läbi bluetooth-ühenduse ja naudi oma lemmikmuusikat.

Lisaks saab ühendada kõlarit RCA või optilise kaabliga ning 3,5 mm audio sisendi kaudu oma süle-, laua- ja tahvelarvut, mobiili või MP3 mängijaga.

Kanna oma Marshall London telefoni, kaarte ja sularaha vastupidavas rahakotitüüpi ümbrises. Ümbrise välispind, millel Marshall’i logo, on valmistatud vinüülist ning sisemine pool punasest velvetist. Ülemisel serval paikneva väikese messingust rõnga abil saad telefoni kiiresti taskust välja võtta või hoopiski kaelapaela abil seda mugavalt endaga kaasas kanda.

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

  • Vali Digitarga kingikalendri lehelt üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag-i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
  • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust — fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
  • Kõike seda võid teha ka Twitteris.

Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

Loe lähemalt tehnoloogiaportaalist Digitark!

Tutvu lähemalt ka toote tehniliste andmetega ning sarnaste või kingisoovitusega kokku sobivate toodetega EMT ja Elioni e-poes — telefonid, arvutid, telerid, kaamerad, heliseadmed, spordi ja vaba aja ning teenuste seadmed ning nädalapakkumised!

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag-i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja edastab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender

Jaga
Kommentaarid