Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Suuruse poolest just paras — pole enam nii väike nagu 32’’ ega ka mitte nii suur, et vajaks uut korterit. Täiustatud pildiparandusalgoritmiga Samsungi teler parandab oluliselt kõiki pilte ja toob välja seni varjul olnud detailid.

Samsung 43’’ teler

Tänu Samsungi täiustatud tehnoloogiale Clear Motion Rate (CMR) on ka kiiresti liikuvad stseenid selged. Kõrgem CMR tähendab selgemat pilti ja väiksemat liikumise hägusust, nii saate nautida märulifilme, sporti ja muud meelelahutust.

Teleril on silmanähtavalt parem pilt — seda tänu täiustatud paneelivärskendussagedusele, pildiprotsessori kiirusele ja taustvalgustehnoloogiale.

Ning otse loomulikult on antud teleril Smart TV, mis tähendab, et saate sellelt nautida erinevat internetisisu. Võimas neljatuumaline protsessor tagab Samsungi Smart TV suurema tööjõudluse. Märkate erinevust kohe — multitegumtöö, sisu vahetamine ja veebilehitsemine on kiirem ning sujuvam.

Teleril on sisseehitatud wifi, mis võimaldab taas ühe juhtme kasutuselevõtust loobuda ning tagada stiilsem paigutus.

EMT ja Elioni kliendihind 450 €

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

  • Vali Digitarga kingikalendri lehelt üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag-i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
  • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust — fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
  • Kõike seda võid teha ka Twitteris.

Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

Tutvu lähemalt ka toote tehniliste andmetega ning sarnaste või kingisoovitusega kokku sobivate toodetega EMT ja Elioni e-poes — telefonid, arvutid, telerid, kaamerad, heliseadmed, spordi ja vaba aja ning teenuste seadmed ning nädalapakkumised!

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag-i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja edastab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender

Jaga
Kommentaarid