Hea istuvus

Kõigepealt peaksite määrama oma beebi mähkme suuruse, mida mõõdetakse kaalu järgi. On kaks viisi teada saada, millal on vaja suuremaid mähkmeid kasutama hakata – teie beebi on kaalus juurde võtnud või mähkmed hakkavad lekkima.

Suuremad mähkmed on võimelised endasse rohkem väljaheiteid imema. Kuigi ta jääb kaalu järgi vahemikku suurus kolm, pidin oma pojale Henryle hiljuti suuruses neli mähkmed ostma, kuna tema pidžaamapüksid olid igal hommikul niisked. Nüüd, kui ta kannab suurus nelja, on need täiesti kuivad.

Öised mähkmed

Peaksite ostma ka mähkmeid öiseks ajaks. Päevasel ajal peaksite oma beebil vahetama mähet iga kord, kui see märjaks saab ning pärast iga kakamist. Öösel kannab teie beebi ilmselt kauem ühte musta mähet.

Öised mähkmed hoiavad endas väljaheiteid kauem kui tavalised mähkmed.

Pehme, kuid imav mähe imab kiirelt uriini endasse, eemale beebi nahast, hoides naha kuivana ja hoides ära nahaärrituse.

Nõuandeid mähkmevahetuseks

Mähkmete vahetamise ajal on õnneliku beebi saladuseks tema tähelepanu mujale viimine! Laulge talle, andke talle mänguasi või tehke naljakaid nägusid. Võib ka aidata, kui ütlete lapsele kohe alguses, mida tegema hakkate.

Veenduge enne mähkmete vahetamist, et teil on niisked salvrätid ja puhas mähe käepärast. Pole midagi keerulisemat, kui üritada samal ajal vähkrevat kakast beebit paigal hoida ja niiskeid salvrätte otsida.

Uskuge mind, olen värske emana kõik selle läbi teinud ja mingil moel suutnud ellu jääda, et sellest rääkida.