Veroonika arvamus iseendast on siiani sõltunud sellest, mida mehed temast arvavad. Saates osalemine on tema jaoks võimalus saada mitte üksnes uus naeratus ja uus välimus vaid leida usk sellesse, et üksnes tema ise on see, kellest ta väärtus sõltub.

Kui paljud naised saavad öelda, et neil on 38-aastaselt kaheksa last? Veroonika saab. Ta on naine, kes tunneb oma suure perega koosolemisest suurt rõõmu. Kogu Veroonika ja tema praeguse abikaasa energia ja sissetulek läheb laste eest hoolitsemisele.

Võimalused iseenda eest hoolitseda puuduvad Veroonikal täiesti. Ta näeb noore emana välja hoopis vanaema moodi. Ja just Veroonika uued hambad on kogu aeg kõige viimases järjekorras olnud, sest vaja on ju süüa, makse maksta ja kooliasju osta.

Tööl käivale mehele hammaste saamine on esimeses järjekorras, mõlema jaoks perel endal raha ei jätku. Seetõttu ongi Veroonikal hirm, et kui tuleb aeg tööle minna, ei taha teda hambutu ja suure pere emana ükski tööandja. Ja et hambutuna ei taha teda varsti enam ka abikaasa.

Veroonika on juba harjunud, et tema on see, kes elus alati kaotab. Kas seekord saab Veroonikast võitja? Ainult siis, kui ta julgeb ka ise elada ning suudab loobuda teiste heakskiidu otsimisest.

Vaata selle ebakindla, lössis ja hambutu naise teekonda uue iseendani täna õhtul kell 20.00 TV3 saatest "Minu imeline muutumine" ja tule pärast Naistekasse kommenteerima, kuidas sulle tema muutumine meeldis!