1. Nahk

Mida rohkem sa teda puudutad ja mida põhjalikumalt sa tema nahka silitad, seda rohkem suureneb ta erutus. Selg, reied, käed, rind ja isegi peanahk igatsevad hellitusi, seega alusta õhtut põhjaliku massaažiga ning silita teda pidevalt ka seksi ajal.

2. Tagumik

Silitused ja paitused seal tagapool viivad erutuse lakke!

3. Kael

Suudle, laku, näksi kaela õrnalt, puhu ja hinga ta kaelale — mõnuvärinad on garanteeritud.

4. Kõrvad

Sosista ta kõrva, mida plaanid temaga teha. Kuum õhk koos su kelmika jutuga viib ta mõtted sekundiga seksini. Ehk meeldib talle ka, kui suudled ja näksid ta kõrvalesta? Proovi kindlasti!

5. Kõrvatagused

Kui punkt nr 4 su kallimale eriti peale ei läinud, proovi teistsugust lähenemist ning võta ette ta kõrvatagused. Hinga või puhu sinna kuuma õhku ning suudle — väga erutav!

6. Keel

Sügav ja intensiivne suudlus on alati kõige efektiivsem erutaja. Muuda vahelduseks oma stiili ja katseta uusi suudlusvõtteid.

7. Jalad

Jalamassaaž on ühtlasi mõnus ja hoolitsev ning muidugi ka väga erootiline. Võta mehe varbad käsile ja saadad talle kaks sõnumit: “Ma armastan sind” ja “Ma tahan sind”, mis koos moodustavad ülierutava kombinatsiooni.

8. Kukal

Mehed ise oma kuklale just eriti suurt tähelepanu ei pööra. Seda suurem on nende rõõm, kui sina oma sõrmed läbi ta juuste libistad ning ta suudluseks enda poole tõmbad.

9. Lahkliha

Pigista korduvalt tema lahkliha piirkonda (see on koht munandite ja tagumiku vahel). Suru seda paika pöidlaga või hõõru ringjalt sõrmenukkidega. See ala on nagu orgasmi start/stopp-nupp — puuduta teda sealt, et tegevusele vunki lisada, või eemaldu, et asjade käiku aeglustada.

10. Huuled

Suudle neid hellalt või lenda täiega peale, näksi ja ime ta alumist huult ja suundu siis edasi punkti nr 3 juurde.

Allikas: Glamour

Jaga
Kommentaarid