Naine on 26aastane, tema mees 29aastane ja viimane oli juba pikka aega käinud peale, et nad prooviksid kolmekat. Kui naine lõpuks nõus oli, kutsuski mees ühe 27aastase tüdruku pubist kaasa ja nad tegid seda.

“Olin tol õhtul kodus, valmistasin end vaimselt ette juues ära pudeli veini. Nad saabusid, kui pubi kinni pandi ja selleks hetkeks olid nad juba pikalt amelenud,” meenutas häiritud naine unustamatu kogemuse algust. “Mu kallim tahtis kohe üles tuppa minna, milleks minagi valmis olin, mistõttu panin ühes vabas toas voodi valmis, sest mul polnud plaan seda meie magamistoas teha.”

Kui kõik oli kolmekaks valmis, dikteeris mees naistele ette, mis nad tegema pidid ning nautis ise vaatepilti.

“Ja peale kõike seda ütles mu poiss-sõber mulle paar nädalat hiljem, et talle ei meeldigi seks. Ta võib istuda terve päeva swingerite lehel ja vaadata teisi naisi, aga ta ei tule mulle lähedalegi,” kurvastas naine. “Kõik oli enne nii teistmoodi. Me oleme olnud koos viis aastat ja meie suhe oli esimesed kuus kuud imeline. Ta oli nii romantiline ja armastav. Ma tulin koju ja ta oli süüdanud küünlad ja terve maja oli täidetud roosidega. Jumaldasin seda, sest ma olen lootusetu romantik.”

Pettunud naine tunnistab, et minevikus oli neil suurepärane sekselu. “Ma olin väga seksinäljas ja tema oli selleks sama valmis kui mina,” kinnitas ta. “Me rääkisime isegi lapse saamisest, aga täpselt nagu meie suhe, on ka see unustusse vajunud. Probleem pole mitte ainult seksi vähesuses — kord kuus, kui hästi läheb -, aga ka romantika, meievaheline keemia ja isegi suhtlemine on kadunud. Ta ei kallista mind ega hoia mu kätt. Ta vaevu räägib minuga.”

Kui nüüd kõik küsivad, miks nad lihtsalt lahku ei lähe, siis ka sellele on naisel vastus olemas: “Proovisin teda maha jätta, aga ta ei lasknud mul seda teha. Mul pole perekonnaliikmeid ega sõpru, tunnen, et olen lõksus ja üksik.”