1. Ole alati enesekindel!

Vahet ei ole, kas muretsed sellepärast, kuidas sa tema silmis välja näed või kas sinu kõhuvoldid tekitavad sinus ebamugavust — kui sa temaga seksid, peaksid tundma end kaunina. Sa peaksid tundma end enesekindlana. Sa peaksid tundma, et temal veab, et ta sinuga koos saab olla. See ei muuda mitte ainult seda kogemust sinu jaoks paremaks, vaid võib ka teda tohutult erutada.

2. Sa peaksid panema ta uskuma, et ka sina naudid iseennast

Muidugi ei tohi sa seda teeselda. Sa ei tohi teeselda, et said orgasmi või oled elevil, kui see tegelikult paika ei pea. Aga meestele meeldib, kui sa naudid seda, mis toimub. Nad tahavad, et sa kogeksid oma elu parimat seksielu just nendega. Nad ei taha olla ainsad, kes seda naudivad. Kui nad näevad, et sa naudid ennast, naudivad nad ka iseennast rohkem.

3. Pea meeles, et seksi muudavad paremaks lihtsad asjad

Kui sa muretsed, et oled tema peal olemiseks vormist väljas, on olemas piisavalt asju, mida saad teha, et seda protsessi kiirendada. Tiri teda juustest, räägi temaga “räpaselt”, suru teda maha, suudle teda igalt poolt, kuhu ulatud… Ja kui sul saab tõesti võhm kiiresti otsa, on hea seksida diivanil või peatsiga voodis, sest saad vajadusel tasakaalu hoidmiseks kuskilt kinni haarata ja oma raskuse sinna toetada.

4. Ära karda ka iseennast puudutada

Vahel tasub töö ise ära teha. Mängi oma rindadega, masturbeeri… Näita talle, mida sa suudad, sest kui tema ei suuda sind tippu viia, siis võid vabalt seda ka ise teha. Sellest saab talle korralik õppetund, millest sina saad maksimaalse kasu.

5. Vahel on vähem rohkem

Sa ei pea tema otsas olles olema täiesti alasti. Võid kanda vabalt seelikut, mille all pole pesu või seksikat pesu. Sa võid jätta t-särgi selga või sokid jalga. Sa võid kanda mida iganes, milles end mugavalt tunned. Aga muidugi ei peaks sa magama kellegagi, kelle ees sa ei julge mitte kunagi alasti olla.

6. Sina pead sellest ka midagi saama

Selle asemel, et keskenduda ainult sellele, mida tema sinult ootab, kasuta aega ka selleks, et mõelda, mida sina tahad. Pea meeles, et meestele meeldib vaadata, kuidas sa mõnust oigad ja orgasmi saad. Kui see konkreetne poos sulle ei sobi, on väga palju teisi viise, kuidas teineteisele mõnu pakkuda. Ära karda proovida midagi uut.

Allikas: Thought Catalog