Olen oma elukaaslasega koos olnud viis aastat, ta on hea mees, aga veidi konservatiivsema mõtteviisiga. Meie voodielu on üpris rutiinne olnud algusest peale, tal on kindlad poosid, mida ta on nõus tegema ja minu soovide peale midagi uut katsetada või näiteks mõnd mänguasja kaasata, ei ole ta hästi reageerinud. Ta on öelnud, et ainult temast peaks mulle piisama ja mingeid “jubinaid” (niimoodi nimetab ta siis vibraatoreid) ta meie kodus näha ei taha.

Mul on küll üks vibraator, millega rahuldan ennast, kui teda kodus ei ole, aga olen selle ära peitnud, sest kardan, et kui ta selle leiaks, tuleks meil tüli.

Orgasme ta mulle eriti kinkida ei oska, kui proovin teda juhendada, läheb ta kurjaks ja ütleb, et ajasin tal isu ära ning tihtipeale ei seksi me siis mitu päeva. Olen proovinud temaga sellest rahulikult rääkida, aga nagu öeldud, ta on selle jaoks liiga konservatiivne.

Peale voodielu muid probleeme meil ei ole ja klapp on suurepärane. Aastaid olen ma aga mõlgutanud mõtet, et tahaksin ära proovida grupiseksi. Et mees ei tunneks, et talle on konkurent tekkinud, olen mõelnud ühe oma naistuttava peale. Ja kui me selle kolmeka teeks, siis äkki mees näeks, kuidas teine naine mind rahuldab ja paneks sealt kõrva taha paar soovitust.

Selle naistuttavaga on mul juba räägitud, tema oli nõus. Valisin ta välja, sest tean, et ta on ka varem grupiseksis osalenud.

Kogusin kuude kaupa julgust ja ütlesin selle lõpuks oma mehele välja. Ta läks täiesti rööpast välja. Ta virutas ukse pauguga kinni ja kadus kodust kaheks päevaks. Ma ei teadnud, kuhu ta läks ja olin nii mures.

Kui ta lõpuks tagasi tuli, teatas ta jahedalt, et selliseid teemasid siin kodus enam ei arutata ja kui ma üks kord veel peaksin midagi sellist ütlema, on meie vahel igaveseks kõik läbi. Sellest ajast saati me seksinud ei ole, suhe on olnud selline enam-vähem…

Ma ei tea, mida teha. Kas peaksin loobuma oma ihadest ja leppima sellise eluga? Samas kuna meie ainuke probleem on voodielu, siis äkki ikka kuidagi saaks selle korda…