Ehk on isegi sinu naine vihjanud, et ta oleks saanud orgasmi, kui vahekord oleks natukenegi kauem kestnud... Selle asemel et mossitama hakata, haara ohjad enda kätte ja mõne kuu möödudes võid teda üllatada tõelise seksimaratoniga.

Kuidas seda teha?

Et voodis kauem vastu pidada, on kõigepealt vaja korda saada oma mõtted. Kui sa kinnitad endale ja usud, et oled ühe-minuti-mees, siis nii see ongi. Kui sa aga suudad visualiseerida ennast pikalt seksimas, siis istutad endale pähe mõtte, et see tõesti on võimalik. Ära alahinda ennast ja aitab sellest pidevast muretsemisest.

Kui sa juba oma vaimse tervise eest hoolitsed, siis ära unusta oma füüsilist poolt, sest need toimivad ju ikkagi koos. Proovi mitu korda nädalas teha vastupidavustrenne ja näiteks Kegeli harjutusi, sest ka need aitavad sul lõpuks voodis kauem vastu pidada. Võtmesõnaks on muidugi järjekindlus, sest kahjuks päris nii lihtsalt asjad ei käi, et hommikul teed Kegeli harjutusi ja õhtul seksid tundide kaupa.

Ja veel tasuks sul ära õppida kinni hoidmine. Ehk kui te seksite ja sa tunned, et lõppp on juba väga lähedal, siis tõmba mõneks ajaks välja ja keskendu teadlikult ainult oma kallima rahuldamisele. See võib tunduda raske ja ebameeldiv ning osad mehed kardavad, et nende isu lähebki siis täielikult ära, aga see pole nii. Sa annad oma kehale aega natukene rahuneda ja siis saad juba edasi toimetada. Võid seda tehnikat praktiseerida muidugi ka masturbeerimise käigus.

Kui kõik need meetodid kasutusele võtad, peaksid lõpuks suure praktiseerimise tulemusena voodis kõvasti kauem vastu pidama. Kas just 20 minutit, see oleneb sellest, kui kaua sa muidu varem vastu pidasid. Kui sinu sooritus kestis ühe minuti, on täitsa võimalik, et saad hakata pidama ligi pooletunniseid hullamisemaratone.

Allikas: Nat Eliason