Draamakuninganna

Sul ei ole juba mitmeid kordi olnud võimalust iseendast ja oma probleemidest rääkida, sest draamakuninganna on nõudnud kogu tähelepanu endale? Niimoodi ju üks õige sõprus ei toimi.

Võistleja

Tema peab saama esimesena suhtesse, lõpetama ülikooli paremate hinnetega, saama töö juures rohkem palka... Kõik on tema jaoks võistlus ja tal on tohutu vajadus võrrelda ennast kõikide oma sõpradega.

Abitu

Kogu aeg on tal midagi vaja ja ta tahab kellegi õla peal nutta, et oma rasket elu kurta. Samas kui kellelgi teisel on midagi juhtunud, on tema viimane, kes appi tormab, sest temal on ju nii raske.

Peoloom

Ta ei oska mitte midagi muud rääkida kui ainult pidutsemisest ja üheöösuhetest. Tema ööd on täidetud peol käimise ja alkoholi joomisega ning ta võib niimoodi elada aastaid, tundmata kunagi, et ehk oleks aeg täiskasvanuks saada.

Kritiseerija

Inimene, kes ei innusta sind olema parem versioon endast, vaid tõmbab sind muudkui maha, et ennast seeläbi kõrgemale upitada. Tegemist on inimesega, kes on hingelt katki, aga sina ei pea tema probleeme lahendama.

Ebausaldusväärne

Oled talle aastate jooksul usaldanud mitmeid saladusi, aga ta on neid rõõmsalt edasi leierdanud, saamata arugi, et ta midagi valesti teeks? Sõber on aga keegi, keda võiks saada usaldada.

Tõekuulutaja

Ta usub siiralt, et ainult temal on õigus ja seetõttu on temaga lausa võimatu vaielda. Kõik peab käima ainult tema järgi ja ta soovib, et teda koheldaks tõelise printsessina. Kompromisse temaga teha ei saa.

Allikas: Awarenessact