1. Sa väldid temaga seksimist

Kui vähegi võimalik, leiad alati vabandusi, miks mitte temaga seksida. Sa valetad, et sul on kõhuvalu, peavalu, seljavalu, palavik. Võib-olla ütled hoopis, et oled liiga väsinud, sest ei saanud möödunud öösel piisavat und või oli tegemist keerulise tööpäevaga. Tegelikult ütled sa ükskõik mida, sest sa pole kunagi vastavas tujus.

2. Aja veetmiseks on paremaidki viise

Seksi ajal ei naudi sa hetke, vaid loendad pigem minuteid, millal see läbi saab. Selle asemel, et kohal olla, mõtled kõigele, mis veel tegemist vajab. Salamisi loodad, et vahekord saab võimalikult kiiresti läbi, et teiste toimetustega edasi minna.

3. Sa ei lõpeta peaaegu kunagi

Kindlasti ei peaks su kaaslane olema ainus, kes orgasmi saab. Sina peaksid seksi nautima vähemalt sama palju. Tegelikult peaksite olema ühes paadis. Kui aga tema on ainus, kes vahekorrast kasu saab, peaksite tõsiselt rääkima või peaksid leidma kellegi teise, kellega magada.

4. Sa teeskled orgasme

Sa ei peaks orgasmide kohta valetama. Õige inimene õpib ära, kuidas sind voodis kõige paremini rahuldada. Samuti saab ta aru, kui sa pole mingil põhjusel õiges tujus, et edasi minna. Sa ei peaks kunagi nende asjade kohta valetama ja end survestatuna tundma.

5. Sa puudutad ennast pigem ise, kui lased temal seda teha

Kui sa eelistad intiimset aega iseenda seltsis rohkem kui oma partneriga koos, on midagi valesti. Teie suhtest on midagi lihtsalt puudu. Iseenda puudutamine ei peaks tekitama sinus suuremat elevust kui partneri puudutus.

6. Teie vahel pole kirge

Sa ei häälitse, sa ei nihele. Tegelikult ei taha sa väga vahekorras olla, nii et sa pole ka hetkes kohal. Teie vahel lihtsalt pole kirge.

7. Sa mõtled seksi ajal kellelegi teisele

Sa ei keskendu inimesele, kellega voodis oled. Sa ei naudi tema keha raskust enda peal. Sa unistad oma eksist või mõnes kuulsast filmistaarist. Võib-olla ei mõtle sa isegi kellelegi teisele, aga oled lihtsalt eemal.

8. Sa tahad oma partnerit õnnelikuks teha

Sa ei ole tegelikult seksimisest huvitatud, aga võtad ennast alasti lihtsalt sellepärast, et tahad oma kaaslast õnnelikuks teha. Sa küll tahad, et ta naudiks, aga kui saaksid valida, ei oleks seks üldse teema.

Allikas: Thought Catalog