Sinu ees on sügise 7 lemmikpoosi, mis ei vaja muud kui sooja tuba ja sooja keha enda vastas.

Lusikas

Suvesoojaga unustatud lusikapoos on nüüd, jahedateks õhtuteks taas väga mugav (ja mõnus!) . Poe kallima kaissu ja kiikuge sobivas rütmis tippu.

Diivanile

Kui muidu olete harjunud vallatlema laias voodis, siis miks mitte täna kolida hoopis diivanile? Selleks, et kogeda eriti sügavat penetratsiooni, nõjatu üle diivaniserva ja lase kallimal tagant siseneda.

Lootose poos

Tegemist on väga intiimse poosiga, kus naine istub mehe süles, jalad tugevalt ümber tema põimitud. Lootose poos sobib väga hästi neile, kel on kõik eeldused väga heaks painduvuseks.
Boonusena aitab see poos kallimal kauem kesta.

Küljelt küljele

Lamage kallimaga kõrvuti ja keerake näod vastakuti, sina aga põimi oma jalg õrnalt ümber tema. Imeliselt intiimne poos, mis lubab boonusena mõnusalt suudelda ja silitada.

Koerapoos edasijõudnutele

Seda klassikalist lemmikpoosi saab nüüd eriti kavalalt ära kasutada. Kuna käed jäävad vabaks tähendab see sulle (või miks mitte ka talle) lisanaudingut. Selleks, et seda veelgi võimendada, võiks mängu tuua ka vibraatori.

Uudne misjonär

Kui misjonär on ka teie lemmikpoos, millest loobuda ei raatsi, siis tegelikult ei peagi. Väga lihtsalt saab seda uuele tasemele viia - nimelt tõsta seekord põlved omale lähemale või toeta jalad üldsegi kallima õlgadele, nii saab kallim sinusse veelgi sügavamale siseneda.

Tagasi peale

Kui suvekuum on teie rollid vahetanud ja sina oled sellest ajast saati pigem „laisem pool” olnud, siis nüüd on aeg ohjad tagasi haarata. Ja põhjusega, sest see toob naudingut ja silmailu teile mõlemale!

Allikas: bustle.com

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid