See võib tunduda egoistlik, kui sa hakkad enda peale rohkem mõtlema kui teiste peale. aga sa pead mõistma, et see on hea sinu tervisele ja heaolule. Enesekindlus on teiste silmis alati hinnatud, sellepärast on oluline hea seda kasvatada.

Kütkestav inimene ei ole pilkupüüdev ja võluv mitte ainult tänu välistele teguritele, vaid ka sisemistele.

1. Andesta ja õpi oma vigadest

Paremaks saamine tähendab õppimist. Intelligentsus ei tähenda alati haritust. Ära unusta, et targem annab järele ja õpib oma vigadest, et neid mitte tulevikus korrata. Inimesi köidab peaaegu alati teiste juures headus ja tarkus.

2. Ela praeguses hetkes

Praeguses hetkes elamine tagab rahu hinges ja see peegeldub ka su olemuses. Praegune hetk on selline, nagu ta olema peab. See on teadlik elamine. Selle abil väheneb muretsemine ja depressioon, sest me keskendume praegusele hetkele.

3. Liiguta ennast

Füüsilised harjutused hoiavad keha vormis ja tervise korras. Ilusaid kehavorme on võimalik saavutada. Õpi ennast ka graatsiliselt liigutama ja sirutama.

4. Suhtle inimestega põhjalikumalt

Aalati on kergem suhelda nendega, kes ise on head suhtlejad ja sümpaatsed. Huvitu teistest ja keskendu neile. Esita sügavamaid küsimusi teise inimese elu ja mõtete kohta.

5. Õpi ennast väärtustama

Sa oled väärtuslik ja ära unusta seda. Ole enesekindlam. Hoia pea püsti. Teistega suheldes vaata julgelt silma ja ära unusta oma pilku, milles peab peegeldama see, et sa oled oma väärtusest teadlik. Vaata ainult, et sa ülbeks ja uhkeks ei lähe.

6. Naudi lihtsaid rõõme

Iga hetk on sul valik olla õnnetu või õnnelik, vihane või rõõmus, karta või elu nautida. Vali rõõm ja tänulikkus, milline su praegune olukord ka ei oleks. Naerata.

7. Söö tervislikult

Sest sinu toit peegeldub sinu välimuses, eriti nahal. Ilu algab alati seespoolt. Särav ja ilus nahk on alati meeldivamad.

8. Maga piisavalt

Piisav magamine tagab sulle värske väljanägemise ja selge pilgu. Samuti oled sa vähem vastuvõtlik stressile. Magamine on teraapia, mis muudab sind kütkestavamaks.

9. Leia aega iseenda jaoks

Leia aega, et tegeleda sellega, mis sulle meeldib. Ära unusta ka joogat, mediteerimist ja lugemist.

10. Ära unusta sõprust

Sõbrad on nagu tähed elutaevas. Sõbrad aitavad olla õnnelikud, sest sõbrad panevad naeratama.

11. Ja ära unusta, et sa pead olema sina ise, mitte keegi teine

Ole hea iseenda ja teiste vastu.

Allikas: Kodused Lood