Ta on võluv, sarmikas, õrn ja väga naiselik

Võimatu on teda mitte armastada. Tema armastus on salapärane, tema ilu võlub nõiduslikult. Ta on viimasest, kaheteistkümnendast tähemärgist, teda juhib Neptuun, kes annab talle palju naiselikku energiat. Ta on Kalade tähtkujust. Tema armastus on joovastav ja sügav. Isegi kui te lähete lahku, ei unusta sa teda kunagi ja mõtled talle tihti. Ta on paindliku meelega ja läheb alati vooluga kaasa. Kui ta vaatab sulle silma, tunned sa, kuidas ta su hingepõhja näeb ja sinust kõike teab, enne kui sa midagi ütled.

Ta on väga tark

Ta mõistab sind paremini kui keegi teine. Sa ei pea selgitama, ta armastab sind sellisena nagu sa oled. Sa ei saa ilma temata, ega ju?

Ta on võrgutaja

Ta räägib vähem ja teeb rohkem. Talle meeldivad mehed, kes on sisemiselt tugevad. Temas on midagi teistsugust, ta oskab teha väikeseid ja lihtsaid asju nii, et see ajab mehed hulluks nagu näiteks libistada sõrmedega läbi juuste või puudutada oma kallimat sõrmeotstega. Oma südames otsib ta tõelist armastust, aga kuni ta seda leidnud pole, võib ta veeta meeldivalt aega ka lühikeste romantiliste suhetega. Ta ei lase sul igavust tunda ja rutiinil teie suhtesse tekkida.

Materiaalsetel asjadel pole tema jaoks tähtsust

Tema jaoks on inimsuhted ja väikesed rõõmud, mida elu pakkuda võib, palju tähtsamad, kui raha ja kõik muu materiaalne. Ta on naine, kelle hing on alati romantiline ja kes igavesti usub tõelisesse armastusse.

Allikas: Kodused Lood