LÕVI

Täpselt nagu džunglis on Lõvi see, keda kõik austavad ja imetlevad. Nad on sündinud valitsejad ja võimukandjad. Ja võimu ei anta juba ükskõik kellele. Lõvid suudavad oma eesmärgid ellu viia tänu oma otsusekindlusele, visadusele, tahtejõule, iseloomu tugevusele ja suurele enesekindlusele. Nad teevad kõik selleks, et edu saavutada ja loorberitel puhata. Lõvid on tihti väga targad ning oma õnne ja edu auga välja teeninud.

KAKSIKUD

Kaksikutel on hiilgav ja särav elutee, mis paneb teisi lausa kadestama. Kaksikud oskavad ainult neile teadaoleval moodusel edu saavutada ja veel nii, et see jääb püsima. Nad on uudishimulikud ja seiklushimulised ning esitavad ise elule väljakutseid. Nad ei karda riske võtta ja otsivad uusi võimalusi. Kaksikud on head suhtlejad ja oskavad seda oskust ära kasutada. Nad on sümpaatsed, võluvad ja toredad. Ja intelligentsed, osates teisi inimesi kuulata. Nad kuulavad kõike tähelepanelikult ja panevad endale vajaliku info, mis neile võib kasulik olla, kõrvale parajat aega ootama. Kaksikutel ei tule rahapuudust elus ette.

AMBUR

Õnn ise kadestab Amburit, sest Ambur läheb läbi elu särades, naeratus huulil. Tema saladus seisneb tema optimismis, ta ei kaota ühegi raskuse ees oma kainet meelt. Sellesama pärast saavutabki Ambur varem või hiljem edu, soetab endale varanduse ja saab õnnelikuks. Amburid on uhked ja enesekindlad, natuke unistajad, aga vajadusel liigagi realistid. Nad on otsusekindlad, asjalikud ja töökad. Ambur läbikukkumist ei tunnista ja see ongi tema parim omadus. Neil on kõik mis vaja, et elus edu saavutada. Nende deviis on see, et elus tuleb õnne otsida ja mitte oodata, kuni õnn uksele koputab.

Allikas: Kodused Lood