1. Ta veedab palju rohkem aega internetis

Kui sulle tundub, et su naine sind petab, siis uuri, mida ta internetis teeb. Vaata tema suhtlusvõrgustike profiili, võib-olla on seal kirjas, et ta on vallaline. Samuti pööra tähelepanu tema piltidele, mis ta endast oma seinale on pannud. Kuidas ka ei ole, kui su kaaslane hakkab korraga rohkem aega suhtlusvõrgustikes veetma, siis ei ole ta eesmärk lihtsalt niisama aega veeta.

2. Salasõnade sagedane muutmine

Lisaks sellele, et ta veedab rohkem aega internetis, vahetab ta ka tihti salasõnu. See on selge märk, et ta sinu eest midagi varjab. Ja sellisel puhul on normaalne, et tekivad kahtlustused.

3. Ta räägib vähem

Kui sinuga rääkimine teda enam üldse ei huvita, siis on tal midagi muud peas või siis kardab ta lihtsalt kahtlustusi äratada sinuga rääkides. Sellepärast väldib ta küsimusi, mida sa talle esitad.

4. Taktika muutus telefoniga rääkides

Kui su kaaslane haarab telefoni niipea, kui see heliseb, siis ole tähelepanelik. Kui ta peaks sind petma, siis hoiab ta telefoni koguaeg oma läheduses ja kasutab seda palju tihedamini, kui tavaliselt. Ja telefon muutub seega keelatuks kõikidele teistele isikutele peale tema enda.

5. Sul on tunne, et teie suhtes on midagi puudu

Kui teil puudub intiimne lähedus juba paari viimase kuu jooksul, siis on see ilmselge näide, et midagi on korrast ära. Võib-olla on see märk, et su kaaslane sind petab ja ei taha seega, et sa teda puudutad. See kõik oleneb aga inimesest endast, tema iseloomust ja teie suhtest.

Samuti näed sa, et te ei veeda enam niipalju aega koos, kui varem. Te ei käi enam nädalavahetustel koos väljas, tal ei ole sinu jaoks kunagi aega või leiab ta muu vabanduse. Ta väldib samuti sinu lähedastega suhtlemist, see tekitaks talle liigseid hingepiinu.

6. Ta süüdistab sind väiksemateski pisiasjades

Ta leiab alati põhjuse, et sind süüdistada ja panna sind ennast halvasti tundma. Sul on tunne, et teie vahel on juba mõnda aega pinged ja mida sa ka ei tee, ta ei ole kunagi rahul. Ta näägutab alatihti sinu kallal, see on selgeks märgiks, et ta ei ole sinuga rahul ja võib-olla on tal keegi teine.

Loe ülejäänud märke portaalist Kodused Lood.