Lõvi

Eelmine aasta ei säästnud Lõvi, kes tundis mitu korda, kuidas lained üle pea kokku lõid. Aga nagu see talle iseloomulik on, sai ta kõigest üle talle omase julguse ja tahtejõuga. 2021. aasta toob tema ellu suuri ja väga positiivseid muutuseid. Kogu tema senine töö ja pingutused leiavad lõpuks ometi väärilist tasu. Projekt, mille kallal ta viimaste kuude jooksul on tegelenud, saab lõpuks ometi valmis. Positiivne uudis võib aga tulla mitmel erineval kujul: palgatõus, ametikõrgendus, kaua oodatud suur sündmus.

Meeles tuleb pidada seda, et alati tuleb edasi võidelda ja mitte kunagi ei tohi alla anda. Sest varem või hiljem tuleb teenitud tasu pingutuste ja sihikindluse eest.

Kaalud

Kaalude tähemärk meeldib paljudele. Mis puutub sellel aastal aset leidvatesse suurematesse muutustesse, siis puudutavad need just tööalast elu. Paljud asjad võtavad just sellel aastal suuna paremuse poole, teised aga saavad ümber korraldatud.

Skorpion

Nii nagu Lõvil, oli ka Skorpionil eelmisel aastal palju katsumusi ja üleelamisi. Ka temal on sellel aastal suuri muutusi ette näha, aga õnneks ainult positiivset laadi.

Sellel aastal tundub nagu kogu universum tahaks Skorpionit tänada kõikide tehtud pingutuste eest. Nagu tasutakse talle nüüd kõikide katsumuste eest, mida ta üle on elanud. Karma ja universum üheskoos toovad õnne ja rõõmu Skorpioni ellu.

Võib-olla on ees kolimine? Võib-olla pulmad? Uue maja ostmine? Lapse sünd? Kuidas ka ei ole, Skorpioni elu muutub sellel aastal.

Allikas: Kodused Lood