Kaksikud

Tihti öeldakse, et Kaksikute tähemärgis sündinud inimesed võluvad teisi oma elurõõmu ja optimistliku ellusuhtumise poolest. Tegemist on üldiselt väga säravate inimestega. Nad näevad alati head välja ja võivad kanda ükskõik mida — kõik sobib neile suurepäraselt. Nad on väga head suhtlejad ja üleni karismaatilised inimesed.

Lisaks sellele tunnevad nad igavese nooruse saladust. Jah, ka nemad vananevad nagu kõik teisedki, aga säilitavad alati oma nooruslikkuse. Nad näevad hoolimata vanusest noored välja ja tänu oma rõõmsale olemusele sobivad rohkem noortega kui endavanustega.

Sõnn

Tihti öeldakse, et Sõnni tähtkujus sündinud inimesed on konservatiivsed ja traditsioonilised. Sedasi öeldes ei tundu küll, et selles midagi võluvat või kütkestavat oleks. Aga tegelikult just see muudabki Sõnni tähtkujus sündinud inimesi atraktiivseteks. Sest just nii näitavad nad, et neil ei hõlju pea pilvedes ja nad peavad kalliks oma väärtushinnanguid. Nad ei hoia teistega suheldes vahemaad, nad ei ole pedandid ega pea end teistest paremaks, aga nad teavad täpselt, mis nende jaoks tähtis on ja mis ei ole. Ja tänu sellele kiirgab neist kindlustunne ja siirus.

Lisaks sellele on Sõnni tähtkujus sündinud naised väga naiselikud ja tavaliselt ka väga ilusad. Nad kannavad moodsaid riideid, mis nende naiselikkust veelgi enam rõhutab. Võiks öelda, et nad on glamuursed ja see muudabki neid nii atraktiivseteks. Ja nad teavad, kuidas meeste päid segi ajada ja end ihaldusväärseks muuta.

Jäär

Mis puutub sodiaagi liidritesse, siis Jäärade tuline loomus ja salapärane võim, mis neist õhkub, avaldab väga paljudele muljet. Neil on paeluv aura: kui keegi Jäära silmapiirile ilmub, siis vallandab ta kohe emotsioone, tekitab kirgede mängu ja ei jäta kedagi ükskõikseks. Lisaks sellele, et ta on väga enesekindel, teab ta, mida ta tahab ja mida mitte. Tavaliselt on tema see, kes endale kaaslase valib. Ta tekitab teistes austust. Ta on sellest väga hästi teadlik, aga jääb piisavalt empaatiliseks, et mitte liiga autoritaarselt käituda. Ta üritab nii palju kui võimalik jääda teistega suheldes soojaks ja positiivseks, et mitte kedagi solvata.

Aga mis temas nii külgetõmbavat on? Tema julgus ja otsekohesus, mis teiste pilku püüab. Üldiselt tõmbab ta kõigi tähelepanu endale tänu oma elurõõmsale hoiakule.

Skorpion

Skorpionid on väga võluvad, aga hoopis teistmoodi, kui teised sodiaagimärgid. Mõtle näiteks mõne täiesti lihtsa ja avatud inimese peale… Skorpion on temale täielik vastand. Ja just see ongi, mis teisi tema juures köidab. Ta on salapärane, ligipääsmatu, puutumatu, otsusekindel, ei räägi seda, mida ta mõtleb. Ta paelub ja võlub teisi.

Skorpion teab, mida ja kuidas ta tahab. Ta on metsiku loomusega ja kirglik olend. Kui sa tahad vallutada mõne Skorpioni tähtkujus sündinud inimese südant, pead sa olema väga kannatlik ja sihikindel. Ja just see mõjubki lummavalt.

Allikas: Kodused Lood