Mida sa teha saad, kui avastad, et sukkpüksid on katki ja pealegi just need, mis sulle kõige rohkem meeldivad?

  • Võta küünelakk appi ja kanna läbipaistvat küünelakki katkisele kohale. See toimib ka tugeva liimiga.
  • Hõõru kuiva seebiga sukkpükste katkist kohta. Vähemalt ei jookse silmad edasi.
  • Pihusta juukselakki peale. See takistab samuti sukasilmadel edasi joosta.
  • Kasuta munavalget. See sobib ainult looduslikust kiust sukkpükstele. Määri munavalget katkise koha äärtele, seejärel pane sama värvi riidetükk augu peale ja triigi. Kuum õhk kleebib sukasilmad kokku.
  • Võta niit ja nõel. Ja kingi uus elu oma sukkpükstele. Õhukeste sukkpükste puhul see kahjuks ei toimi.

Mida teha, et sukkpüksid kauem vastu peaksid ja katki ei läheks?

Pese sukkpükse käsitsi. Kui sa tõesti ei viitsi, siis osta vähemalt õrna pesu jaoks mõeldud pesemiskott ja kasuta ainult spetsiaalselt õrna pesu jaoks mõeldud programmi.

Pihusta juukselakki sukkpükstele peale igat pesu. Nii muudad sa sukad tugevamaks ja väldid sukkade katki tegemist. Lase kindlasti sukkadel kuivada enne jalga tõmbamist.

Lõika küüned lühikeseks. Väldi liiga pikki küüsi, mis võivad su sukkpükstele saatuslikuks osutuda. Samuti ole ettevaatlik sõrmustega, mis võivad sukasilmad jooksma panna. Ja muidugi väldi sukkpükste näppimist päeva jooksul.

Hoia sukkpükse külmas. Nii imelik, kui see ka ei tunduks, see toimib: pannes uued sukkpüksid sügavkülma, muudad sa sukasilmad tugevamaks ja vastupidavamaks. Selle jaoks niisuta sukkpükse ja pane nad 24 tunniks sügavkülma. Lihtne ja tõhus nipp.

Ole kingadega ettevaatlik. Mõned kingad tekitavad auke sukakandadesse. Või lukuga saapad. Ja kontsad, mis jalgu ristates võivad sukkpüksid katki teha.

Allikas: Kodused Lood