Möödas on pöörane aasta, mis on muutnud seksuaalset käitumist rohkem, kui me arvata oskame. Usutavasti ei ole siiski inimeste kodud täis auklikke vineerseinu, et kallimaga turvaline nahistada oleks. On tekkinud uus virtuaalmaailmas elamise vaevus nimega küberhaigus. Veedame oma päevi ekraanide ees skrollides. Silmade ees pilt liigub, ent keha seisab paigal ja ajus tekib konflikt. Selle tulemuseks on stress, väsimus ja emotsionaalne tühjus. Aeg on sellest ebareaalsest elukorraldusest välja astuda.

Tulemas on kuum suvi täis seksi

Suudlemine Tinderi sõbraga on olnud seni rangelt mittesoovitatav. Psühholoogide hinnangul kannatavad inimesed puudutuste põua ja nahatunde nälja käes. Need, kes on vallalised, on pidanud kaaluma, kas iha on väärt tervisega riskimist? Paaridel ei ole olukord parem olnud. Koduõppel olevad lapsed, lapsehoidjate puudus, Zoomi kõned, sotsiaalse võrgustiku puudumine tumendavad kireleeke.

Näo puudutustest saab uus eelmäng. Lohakas Prantsuse suudlus on veel mõnda aega erutavalt ohtlik ja riskantne. Kuni 2-meetrise distantsi nõude kehtimiseni tuleb end veel tagasi hoida. New Yorgi linnavalitsuse juhtkirjas soovitati kasutada alternatiivina sekslelusid. Paljude jaoks on sekslelu olnud ainus viis emakese looduse vajaduste rahuldamiseks. Ent lelud pakuvad suurepärast vaheldust ka paaridele. Pahatihti tunneb üks pooltest ebamugavust lelude magamistuppa toomise pärast. Ent tuleb meeles pidada, et suhtes on kaks inimest ja stressitaluvused on väga erinevad. Kallimal võib vaheldust väga vaja minna.

Kohe-kohe avab Eesti valitsus ukse veidikenegi väljas käimiseks ja tunda on vabaduse ning võimaluste lõhna. Silmapiiril terendab lootus ja ootus, et suvel saame ka seksuaalselt vabaneda. Võib-olla kondoomide müük hüppab taevasse, Zoomy happy hour kõned asenduvad orgiatega ja jäätmekäitlusjaamad täituvad tühjade libestipudelitega. Pärast pikki kuid nelja seina vahel tahavad inimesed taas tajuda juhuseksi erutavat võimalikkust, armumist, päris armastust ja suhet. Uus seksuaalne suhe on varasemaga võrreldes ausam. Selles on rohkem avatust ja julgust öelda, mida kallimalt oodatakse, rohkem selgeid EI-sid ja JAH-e. Uuringute järgi plaanivad Ameerika noored suvel rohkem kohtingutel käia, kaotatud aja tasa teha, uusi asju proovida ja seksuaalseid piire kombata. Suvi tuleb pikk ja täis kireleeke ka Eestis. Sel aastal ei pea naised oma vajaduste pärast valehäbi tundma, kirjutamata seksistlike reeglite järgi mängima ega keskpärase voodipartneriga leppima. Suvi on aeg higistamiseks ja enese taas leidmiseks.

Inimestel on stressiolukorras erinevad psühholoogilised reaktsioonid. Mitte kõik ei tunne end nagu loomad aedikus, kes ootavad vabadusse pääsemist. Pandeemia on paljudele mõjunud libiidot pärssivalt. Aga ka neil on ees rõõmsamad ajad, sest tavaelu naastes taastub ka libiido. Küsimus on ainult, millal tavapärase elu võimalused täpselt naasevad ja kui kauaks ... sel korral? Igal juhul on saabuv suvi aeg päästa oma seksuaalne Pandora laegas valla ning otsida natukenegi pahandusi ja uusi elamusi.

Hitihoiatused Mustast Pantrist kuumemaks seksiks

Vedel vibraator muudab kliitori ja häbememokad kordades tundlikumaks. Peale kandes tekib soe, pulseeriv tunne. Seda tunnet on võimatu ignoreerida. Stimulatsioon, mis vedelale vibraatorile järgneb, on ebamaine ja orgasm on kiire tulema.

Belou mahub taskusse või käekotti. Diskreetne ja elegantne, ent võimsate vibratsioonidega abiline on iga mehe salarelv naise hullutamiseks. Kanna intiimpiirkonda rohkelt libestit ja lust võib alata.

Rock Hard on looduslik erektsioonikapsel, mis loodud meeste seksuaalse võimekuse, verevarustuse ja libiidohormoonide turgutamiseks. Komplektist leiad ka Tango peeniserõnga + vibreeriva anaaltapi, millel on mitmeid erinevaid kasutusviise. On aeg katsetada midagi uut!

Paaride Armupadi on pehme ja võimas ning sellel on mitmeid erinevaid nautimise viise:

• vibreeriv peeniserõngas, mis pikendab mehe erektsiooni ja stimuleerib suguühte ajal naise kliitorit. 75 protsenti naiste orgasmidest toimuvad kliitoril ja keele või käega masseerides kulub orgasmini jõudmiseks 20–40 minutit. Vibraatoriga vaid mõni minut;
• mastubraator üksinda nautimiseks – võimas 10 režiimiga vibraator;
• pealeistutav vibraator kliitori stimulatsiooniks.

Pärlistringid on jalge vahelt avatud ja stimuleerivad kandmise ajal naise kliitorit. Seksikas ja lihtsaim rollimängu element, millega magamistuppa vaheldust tuua.

Pühi oma magamistoast tolm ja leia endale vallatut vaheldust Musta Pantri e-poest. Saadame tellimused diskreetselt pakendatuna ja ilma ühegi viiteta sisule või saatjale.

Vallatuid naudinguid!
Sinu
Must Panter


Jaga
Kommentaarid