Naised vajavad orgasmini jõudmiseks piisavalt palju aega ja eelmängu – nimelt 20–40 minutit, et samale naudingu tasemele jõuda, kus tema mees juba mõne minutiga on. Erektsiooni kontrollida suudavad vaid vähesed mehed ja sedagi mitte alati. Alustame sellest, et õpime mõistma erinevaid erektsioone ja nende põhjuseid. Seejärel saame omandada teaduslikult tõestatud meetodid erektsiooni paremaks kontrollimiseks ja pikendamiseks.

Milliseid erektsioone püksi poeb?

See ei ole mingi uudis, et tavaliselt on erektsioon seksuaalse erutuse tulemus. Noorte meeste puhul piisab vaid ilusale naisele mõtlemisest. Aastate möödudes on erektsiooni tekkimiseks vaja otsest stimuleerimist. Eakamatel meestel ei pruugi piisata ka sellest, et kallima käsi või suu puudutab tema kõige tundlikumat kehaosa. Sellisel juhul tuleb võtta kasutusele abivahendid, et verevool peenisesse toimiks jälle nii nagu aastaid tagasi ja võimas erektsioon tuleks magamistuppa tagasi.

Hommikune erektsioon – kas sellel on erutusega midagi pistmist? Oh seda naise rõõmu, kui mees ärkab hommikul erekteerunud peenisega, ja muret, kui seda enam ei ole. Tegelikkuses ei ole hommikune erektsioon mehe erutatusega seotud. Teadlased selgitavad, et hommikuti on mehe testosterooni tase kõrgem ja tekitab erektsioonirefleksi. Hommikused erootilised unenäod ja erektsioon on samuti keha n-ö erektsioonihormoonide tipptunni töö.

Öine erektsioon – kui mehel on tervis korras, siis on üsna tavaline, et REM-une faasis hakkab erektsioon omavolitsema. Teadlased ei ole jõudnud ühtsele seisukohale, millest see tuleneb, ent üks tõenäolisemaid seletusi on lämmastikoksiidi suuremas koguses vabanemine selles unefaasis. Teadupärast on lämmastikoksiidil oluline roll erektsioonivere suunamisel peenisesse.

Erektsioon kui refleks – äkiline närvide stimulatsioon ehmatuse või hirmu korral võib samuti väikemehe püsti ajada. Erektsioonirefleks ei tähenda, et mehel on midagi viga ja ta vajaks seksimiseks hirmuäratavaid olukordi. See ei ole seksuaalset laadi erektsioon ja läheb kiirelt üle.

Juhusliku stimulatsiooni erektsioon – see on üks tüütu erektsioon, mis tuleb soovimatul hetkel. Tavaliselt tekib selline erektsioon, kui miski hõõrub peenist. Näiteks liiga kitsas aluspesus kõndimine. Just sellepärast ongi meeste bokserid ülimalt populaarseks saanud.

Emotsionaalne erektsioon – see võib olla piinlikku laadi üllatus püksis. Sügavad emotsioonid, nagu kurbus, rõõm, armastus, võivad erektsioonirefleksi endaga kaasa tuua. Näiteks erektsioon Eurovisioni laval esinedes on kindlasti asjaosalisele ebameeldiv. Emotsionaalne erektsioon, mis tekib abielule mõeldes, on positiivset laadi, ent kellegi haigusele mõeldes kindlasti ebamugavustunnet tekitav. Selline erektsioon ei ole seksuaalne. Teadlased ei ole veel suutnud selgusele jõuda, miks peenis nii reageerib.

Seksuaalne erektsioon – kaua see kestab?

Mitteseksuaalsed erektsiooni mööduvad kiiresti. Nende ebasobival hetkel mahasurumiseks soovitatakse paljale vanaemale mõelda või oma keelt hammustada. Seksuaalne erektsioon on see, mille kestvust soovivad nii naised kui ka mehed pikendada. Alates 40. eluaastatest meeste seksuaalne võimekus väheneb märgatavalt. Sealt edasi on iga 10 aasta kohta soorituse langus umbes 10 protsenti. Musta Pantri perenaine Inna kiidab ka naisi, kes on piisavalt julged, et osta oma meestele erektsiooni võimendavaid ja taastumisaega lühendavaid looduslikke erektsioonikapsleid.

Normaalne seksuaalne erektsioon kestab ilma abivahenditeta mõnest minutist poole tunnini. Nii, aga naine vajab orgasmini jõudmiseks 20–40 minutit! Sellega on probleem suhetesse sisse kirjutatud. Uuringute järgi toimub mehe seemnepurse 3–7 minuti jooksul pärast järjepidevat peenise stimulatsiooni kas masturbeerimise näol või siis penetratiivse seksi ajal. Pärast seda vajub erektsioon ära. Kui mees on suitsu- ja alkoholisõber või vaevleb selliste haiguste käes nagu diabeet, südamehaigus, kõrge kolesteroolitase jt, siis tema väikesed veresooned peenises vananevad kiiremini ja lämmastikdioksiid ei suuda oma erektsiooni tekitamise ja hoidmise rolli täita.

Kuidas ejakulatsioonijärgset taastumisaega vähendada?

Noor mees suudab juba 10–15 minuti pärast uuesti sadulasse hüpata. Eakam härra võib vajada uuele ringile minemiseks 12–24 tundi. Siinkohal on abi looduslikest erektsioonikapslitest, mis toetavad keha taastumist.

Erektsioon on liiga lühike – kuidas siis naine orgasmini jõuda saab?

See on tavaline mure miljonite paaride magamistubades. Kui mees on juba 3–7 minutiga hullamisega ühel pool, pole naisel orgasmini jõudmiseks mingisugust võimalust. Mehel tuleb siinkohal viia seksi fookus iseendalt naisele mõnu pakkumisele. Pikk eelmäng suudluste, silituste ja kindlasti kliitori stimuleerimisega tõstab naise erutatuse taset. Ärgem unustagem, et 75 protsenti naistest saavad orgasmi kliitorit masseerides! Kuna mehe seemnepurse vajab mitmeid minuteid rütmikat peenise stimulatsiooni, siis pooside vahetamine pikendab erektsiooni kestvust.

Peeniserõngad pikendavad erektsiooni kestvust

Peeniserõngas on iga mehe kohustuslik abivahend magamistoas. Rõngas n-ö tõmbab vereringe peenises kinni ega lase erektsioonil ära vajuda. Mehe tundlikkus väheneb rõngaga, ent naine on sellevõrra rahuldatum. Peeniserõnga eemaldades on orgasm mehe jaoks sedavõrd võimsam.

Leia endale ja oma kallimale uudsust ja vallatusi Musta Pantri e-poest. Saadame sinu tellimuse diskreetselt pakituna ja ilma viideteta sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!

Sinu
Must Panter

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid