Sõnn

Sõnn on maamärk, väga lojaalne. Tavaliselt on tal oma kindel sõpradering, keda ta usaldab. Oma ellu ta igaüht ei lase. Enne kui ta hakkab üldse kedagi usaldama, on tal vaja palju aega, sest ta on hästi umbusklik. Ta on arukas ja mõistlik, analüüsib alati kõike enne kui tegutseb. Ja tänu sellele mõistabki ta inimesi nii hästi.

Neitsi

Neitsile meeldib kõike kontrollida. Ta tahab, et kõik oleks korras nii tema peas kui suhetes teistega. Ta on umbusklik, tahab teada, kuhu ta läheb ja kellega. Ta valmistab oma vaimu alati valmis kõige hullemaks ja ei lase kunagi kõiki inimesi oma ellu. Ta tahab inimeste isiksust analüüsida.

Skorpion

Skorpioneid ei saada just hea kuulsus. Aga tal on palju häid omadusi. Näiteks oskab ta su mõtteid peaaegu et lugeda. Ta näeb kohe ära millise inimesega tal on tegu ja millised on su kavatsused.

Kalad

Kalad on hästi kaastundlikud ja tänu sellele näevad nad inimeste kavatsusi läbi. Nii nagu Skorpion, oskavad Kalad lugeda mõtteid. Kalad suudavad panna end teise inimese asemele ning tänu sellele võivad isegi mõelda sarnaselt nagu teised.

Allikas: Kodused Lood