"Suur, suur aitäh!

Suve hakul oma pisitütrele, siis vaid 1,5-aastasele Desireele ränga diagnoosi saanud ema Hellika on seda uudist kuuldes taaskord pisarais:

"Milline uskumatu ja imeline uudis, Desiree sai sünnipäevakingituse ja meie teadmise, et kõik need pisikesed, kel tuleb raske lihashaigusega silmitsi seista, saavad järgmisest aastast riigi toel võimaluse raviks, võimaluse eluks. Desiree sai selle võimaluse TÜK Lastefondi heade annetajate toel ja me oleme kõigile armsatele aitajatele südamest tänulikud. Tegelikult seda tänu ei olegi võimalik sõnadesse panna, tänu ravile teeb Desiree täna hoogsalt samme ning üllatab meid pidevalt uute oskustega," on just täna 2-aastast sünnipäeva tähistava pisitüdruku ema pisarateni õnnelik.

Lastefond jätkab Desiree ravi rahastamist seni, kuni Eesti Haigekassa selle järgmisel aastal üle võtab. Kuid tasa tuleb teha ka kõik see, mis kurjale haigusele kaotatud sai - lisaks ravimile vajab Desiree ka järjepidevaid teraapiaid ning mitmeid abivahendeid, mis harjutamise lihtsamaks teevad ning nende rahastamisel jääb fond perele toeks ka edaspidi. Harjutamine teatavasti teeb ju meistriks!

Aga nüüd kõige tähtsam...
Palju, palju õnne ja rõõmu, meie väike aga väga vapper printsess Desiree! Ilusat sünnipäeva!"

Jaga
Kommentaarid