1. „ Ma armastan rase olemist“ tulevane emme

Teiste jaoks üsna tüütu ja väheusutav. Kui nad on ise end veennud, et peavad igal hetkel tundma tõelist õnnistust rase olemisest, siis teised ei pea sellest õnnistusest osa saama. Jagada võiks seda oma vaid kõige lähimate inimestega, nemad on nagunii kohustatud kõigi veidruste juures olema. Eriti võib see ärritada teisi lapseootel emasid, kes paisumist, kurnatust ning naha venitusi igal minutil ei naudi.

2. Detailidesse laskuv rasedake

Tulevased emmed, kes igat detaili jagavad. Kõik on kursis nende paisuvate, tundlike rindade, teistsuguse seksi ja tavapärasest rohkem vedelikke eritava vagiinaga. See on muidugi tore, et jagada soovitakse, aga arvatavasti ei soovi Maxima kassapidaja su kehavedelike muutusi üksikasjalikult teada samal ajal, kui tasumiseks oma kaarti kotist välja otsid.

3. Mikro sündmustest vaimustunud emme

Absoluutselt iga muutus raseduse ajal on märgatud. Need rasedad võivad sulle ette kanda sadu asju, millega laps on hakkama saanud, olles ise veel üsas. Loote iga samm suurema puuvilja mõõduni on tähistamist väärt. Kui välja vupsab mõni rumalus, siis on vabanduseks rasedaaju.

4. Inglist ema, kes muutub ökotoidu entusiastiks

Muidugi on rasedaid, kes otsustavad peale suurt uudist, et järgnevad 40 nädalat koos sinna lisanduva imetamisperioodiga on nende jaoks täiesti rämpstoiduvabad. Me saame aru. Kuid ei tule teeselda nagu teeks pakike friikartuleid või karbike kiirnuudleid raseduse või imetamise ajal karuteene lapse tervisele või õnnele. Kui see ei ole sinu jaoks mõistetav, siis jää oma printsiipide juurde, kuid teisi sellepärast kritiseerida ei ole okei.

5. Kohvivaba pühadus

On väga suur hulk rasedaid, kes piiravad raseduse ajal märgatavalt kohvi tarbimist. Kohvi jumaldades on see aga midagi täiesti mõistmatut. Kas on tõesti naisi, kes rasedusele nii pühendunud, et on valmis loobuma ühest suurimast hommikumõnust või meeldib neile peeglist vastu vaatav väsinud pilk. Kui tahad, lõika kohv oma dieedist välja, aga hoidu teisi rasedaid kritiseerimast, kui nemad seda naudivad. Nad võiksid samahästi sind kritiseerida, et endaga nii range oled.

6. Liigselt ettevalmistuv rase

Need kõike teadvad ja igaks juhtumiks valmisolevad lapseootel naised võivad samuti närvi mustaks ajada. Samas tunnistad, et pöördud rasedusega seotud küsimustes just nende poole. Aga siiski, kas sünnitusplaan peab olema pikem, kui ülikooli lõputöö? Ta on lugenud iga teema kohta, teab kõiki keerulisi sõnu ja olukordi, mis raseduse ajal võivad juhtuda ning on ühenduses lausa mitmete imetamisekspertidega.

7. Epiduraali mahategija

Naised, kes eelistavad naturaalset sünnitust ja räägivad, milline kohutav asi see epiduraal ikka on. Nad selgitavad, et keha on loodud selleks, et naturaalsel viisil sünnitada ning keha ei ole tarvis vabatahtlikult mürgitada. Tundub aga nagu teeksid nad seda vaid selleks, et oma tugevuse ja vaprusega uhkustada. Kui teised soovivad aga ebavajalikku valu vältida, siis oleks kena seda tolereerida. Supernaist ei keela aga keegi sul mängida, vali see viis nagu õigeks pead.

8. „Rind on parim“ entusiast

On nii rinnapiimast vaimustunuid kui ka teisi alternatiive eelistavaid emasid. Muidugi on piim, mida su keha toodab ,antikehaderikas ja suurepärane valik lapsele. Samas ära sea end teistest kõrgemale pjedestaalile, sest oled otsustanud imetamise kasuks.

9. Vesisünnituse reklaamija

Eelistad vees sünnitada? Fantastiline. Tundub tõesti väga loomulik ja stressivaba pakkuda lapsele siia ilma tulekuks vette libisemist, kui ta on esimesed üheksa kuud lootevees ujunud. Mõned eelistavad aga merineitsi mängimise asemel klassikalist kitlit ja voodis lamamist.

10. Seal olnud, seda teinud aktivist

See naine on juba ema valmis. Ta teab kõigest kõike. Google asemel tasub vastuseid otsida temalt. Talle on kõik hormonaalsed kõikumised ja venitused harjumuspärased ning ei võta väga kaalus juurdegi, sest on ka selles vallas teadmisi omandanud. Küsi sellelt rasedalt nõu, kuid ära lase tal liiga ülbeks minna.

Allikas: Thought Catalog

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid