Igas suhtes on alati erinevusi kasvatuse ja iseloomude erinevuse tõttu,aga mõned tegurid peaksid siiski valvsaks tegema, sest need viitavad sellele, et suhe ei saa pikemat aega normaalselt edasi toimida.

Sul on raske oma kaaslasega avameelselt rääkida

Kui sa tunned, et sa pead probleemi lahendama, aga ei suuda sellest mitte kuidagi oma kaaslasega rääkida, siis võib-olla on see sellepärast nii, et su suhe on tasakaalust väljas ja su partner tundub liiga kaugel olevat. Kogu selle probleemi raskus jääb seega sinu õlgadele kanda ja muutub väga raskeks ning koormavaks. Tegelikult see aga ei tohiks nii olla.

Sa ei tea, milline suhe teil õieti on

Sa ei tea täpselt, kes sina tema jaoks oled selles suhtes ja kes sa teiste silmis tema elus oled. Su kaaslane ei suuda otsusele jõuda, mis teid omavahel seob ja otsekui mängib sinuga mingit mängu.

Sa oled rohkem tegelenud tema pere ja sõpradega, kui tema sinu lähedastega

Sa oled talle ükshaaval tutvustanud kõiki oma sõpru ja pereliikmeid, aga sa ise ei tunne kedagi tema lähedastest. Võib-olla on see märgiks, et teie suhe on paigast ära? Loomulikult kehtib see ainult nende inimeste kohta, kellel on hea suhe lähedastega ja kes käivad oma sugulaste ja perega läbi, aga ei taha oma partnerit neile tutvustada. Kui see peaks nii olema, siis peaksid sa oma suhte tuleviku üle järele mõtlema.

Sa arvad, et sa sõltud oma partnerist

Et asi selge oleks, siis emotsionaalselt ei sõltu sa mitte kellestki. Aga su suhe paneb sind seda uskuma. Ja see on väga halb. Kui teine inimene paneb sind sellisesse olukorda, mil sa pead pidevalt talle tõestama, et olla tema silmis väärtuslik, siis on su suhe tasakaalust väljas ja isegi ohtlik. Mitte üheski suhtes ei ole kohta alandustele, solvangutele, teiste plaanide alavääristamisele ja teise inimese tunnetega mängimisele.

Sa oled ainuke, kes pingutab teie suhte nimel

Ükskõik millise suhtega ka tegu ei ole, üks inimene üksi ei saa seda suhet hoida. Kui sul on tunne, et sa pead küünte ja hammastega oma partnerist kinni hoidma, siis on midagi väga valesti. Kui sa märkad, et ta lihtsalt ei taha ja see ei huvita teda, siis sa pead järele mõtlema, mis sind ajendab sellist suhet üleval hoidma ja veetma oma aega sellise inimesega.

Allikas: Kodused Lood

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid