Selle põhjuseks on nimelt Veenuse retrograad, mis kestab 1. jaanuarist kuni 31. jaanuarini.
Tegemist on ajaga, mis mõjutab meid kõiki vähemal või rohkemal määral, kuid eriliselt saavad sellest perioodist mõjutatud just need kolm tähemärki:

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kuigi Skorpionid astuvad uude aastasse suure energiaga, peavad nad üsna pea pettuma, sest miski ei lähe nii, nagu nad soovivad. Kuigi pettumine toob endaga kaasa tuska, siis tea, et kõik ei jää nii – lihtsalt jaanuar saab olema keeruline.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Just nii nagu ka Skorpion, astub uude aastasse ka Veevalaja – täis indu, tegutsemisvalmidust ja energiat. Viimane raugeb aga kuu teiseks nädalaks, sest pinguta palju tahes, asjad ei lähe nii, nagu sooviksid. Võimalus on ka kogemata solvata neid, keda sa tegelikult väga armastad. Olgu öeldud, et sellisel solvamisel võivad olla seekord ka pikemad tagajärjed. Seega, ole oma sõnades ja tegudes samuti ettevaatlik.

Kalad (19. veebruar – 10. märts)

Alanud kuus tuleb sul palju sekeldusi, eelkõige lähedastega, sest just nemad kipuvad oma sulle "ette jääma". Tuleb välja, et möödunud aastal olid sa kõigi vastu liiga lahke ja surusid ehk isegi enda tahtmisi ja soove tagaplaanile.

Nüüd on aeg taas enda soovid maksma panna! Seega, kui aasta esimesel osutab keegi nõrkadele kohtadele sinu käitumises, siis ole talle tänulik ja proovi end muuta, sest just nii kindlustad sa endale parema aasta!

allikas: yourtango.com

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid