FOTO | Julge ja kiiduväärt samm! Ashley Graham uhkustab Instagramis oma värskete rasedusjärgsete venitusarmidega

 (2)
FOTO | Julge ja kiiduväärt samm! Ashley Graham uhkustab Instagramis oma värskete rasedusjärgsete venitusarmidega
Foto: JP/MPI/Capital Pictures/Scanpix

Supermodell Ashley Graham jagas hiljuti oma Instagrami lehel seda, milline ühe naise rasedusjärgne elu tegelikult on ehk seda, kuidas tema lemmikud püksikud on praegu seksika pesu asemel hoopis mähkmed. Nüüd avaldas modell veel ühe täiesti normaalse foto, mille staariks on venitusarmid tema kõhul.

32aastane pluss-suuruses modell sai möödunud kuul esimest korda emaks, tuues ilmale pisipoja Isaacu ning on juba mitu kuud dokumenteerinud seda, milline rasedus ja lapsevanemaks olemine tegelikult on. Seetõttu ei olnudki tema jaoks probleem jagada ka fotot oma lillakatest venitusarmidest kõhul, millele tänaseks on vajutanud "meeldib" nuppu üle miljoni inimese.

Ashley on varasemalt tõdenud, et keegi ei räägi kunagi sellest, mis järgneb sünnitusele ja kui kaua sellest taastumine aega võtab. "Ma tahtsin teile näidata, et see kõik ei ole vikerkaared ja liblikad," lisas ta. "On uskumatu, milliste probleemidega me siiani tegelema peame, kui soovime rääkida sellest, mida naised tegelikult üle peavad elama."