FOTOD | Armastus ei küsi vanust: 24aastane juutuuber Julia Zelg abiellus oma 61aastase tüdruksõbraga, keda inimesed peavad ekslikult tema vanaemaks

 (42)
FOTOD | Armastus ei küsi vanust: 24aastane juutuuber Julia Zelg abiellus oma 61aastase tüdruksõbraga, keda inimesed peavad ekslikult tema vanaemaks
Foto: Kuvaõtmmis

Hiljuti abiellusid 24aastane juutuuber Julia Zelg, kes on pärit Brasiiliast ja elab Londonis, ning 61aastane Eileen De Freest, kes on poliitilise sotsiaalmeedia professionaal. See on ehtne näide sellest, et armastus ei küsi vanust.

Paarike kohtus Tinderis ja nende sõnul oli see armastus esimesest silmapilgust. Julia oli enne Eileeniga kohtumist arvamusel, et vanemad naised ei ole aktiivsest sekselust huvitatud, aga tuleb välja, et ta eksis. Nad abiellusid hiljuti ja on koos väga õnnelikud.

Kuid kuna neil on päris suur vanusevahe — lausa 37 aastat. siis saavad nad tihtipeale õelaid kommentaare oma suhte suunas. Osade meelest on Eileen pedofiil, teised võrdlevad tema suudlemist, nagu teeks seda oma emaga. Paarikest need kommentaarid aga ei huvita, nad on armunud ja rõõmsad. Julia enda ema on Eileenist mõni aasta noorem, kuid toetab nende suhet täielikult ja viis tütre ka altari ette.

View this post on Instagram

Mrs. & Mrs. Zelg-De Freest 😍

A post shared by Julia Zelg (@juliazelg) on

Julia ema on enda sõnul nende abielu üle väga õnnelik. “Ma olen õnnelik, sest mu tütar on õnnelik. Kõik hetked pulmas olid nii erilised. Ma nautisin seda väga.”

Allikas: Insider