Kui sa tahad üldse kunagi edukaks saada, siis pead seadma endale 5 eesmärki ja nende poole püüdlema

 (5)
Kui sa tahad üldse kunagi edukaks saada, siis pead seadma endale 5 eesmärki ja nende poole püüdlema
Foto: Andrea Piacquadio/Pexels

Iga eduka naise taga on tema isiklik lugu, kuidas ta on jõudnud edukaks saamiseni ja mida ta selleks täpsemalt teinud on, aga vähesed neist on saavutanud oma tahtmise ilma eesmärke seadmata.

Kui ka sina tahad kunagi edukaks saada, siis sea endale viis olulist eesmärki, mille poole igapäevaselt püüelda:

Õpi iseennast sügavuti tundma: kes sa praegu oled, mida sa oma minevikust õppinud oled, kelleks sa tulevikus saada tahad ja mis on sinu kõige sügavamad unistused?

Korralik tutvusringkond: väga raske on üksinda edukaks saada, sest me kõik teame ju ütlust, et iga eduka mehe selja taga on tema naine ning see kehtib ka vastupidi.

Mugavustsoonist välja ja uued katsumused: jah, see on hirmutav, aga mitte keegi ei saa edukaks kodus diivanil lesides. See nõuab ohverdusi ja teekond on täis hirmu, aga sa saad kogu aeg aina tugevamaks.

Tervislik eluviis: kui sa elad ebatervislikult, ei jaksagi sa püüelda edukama elu poole. Areng jääb seisma, kui sa oma organismi lõhud. Kui sul on palju ebatervislikke harjumusi, siis asenda vähemalt mõned neist tervislikega.

Töö- ja eraelu tasakaal: inimesed, kes püüdlevad tööalase edukuse poole, põlevad tihti kiiresti läbi, sest neil puudub tasakaal. Puhkus ja perega koosveedetud aeg on väga olulised, et karjääri mõttes edasi liikuda.

Allikas: Career Girl Daily