Kurioosne juhtum: Türgis sündis peeniseta poisslaps

 (21)
Kurioosne juhtum: Türgis sündis peeniseta poisslaps
Foto: Rene Asmussen/Pexels

Türgis sündis hiljuti harvaesineva "defektiga" beebi, kellel ei ole, vaatamata sellele, et tegu on soo poolest poisslapsega, peenist, kirjutab LADBible. Selline juhtum on tõepoolest harukordne, sest kõigest üks 10-30 miljonist poisist tuleb ilmale sugutita.

Erbakani ülikooli haigla arstid väidavad, et kuigi beebil puudus peenis, ei olnud tal ühtegi teist nähtavat viga ja tõdesid, et heaks alternatiiviks oleks näiteks peenise rekonstrueerimine poisile, kellel seda olulist kehaosa sündides ei olnud. “Seda saab operatsiooniga parandada. Laps sündis poisina ja igasugune operatsioon, mis on mõeldud ebanormaalsuste parandamiseks, peaks sisaldama ka peenise loomist,” kinnitas uroloog dr Richard Viney.

Sarnast juhtumit on üle maailma esinenud vaid 80 korral. Möödunud aastal opereeriti Suurbritanniast pärit mehele, kes sündis peeniseta, 50 tuhat inglise naela väärt biooniline peenis. 44aastane mees tunnistas, et sai seda juba kuus kuud hiljem koos oma tüdruksõbraga romantilisel puhkusel ka järele proovida. “Ma olen sellega nii rahul. See on fantastiline,” tunnistas ta. “Ma pidin selle funktsioneerimist igal hommikul ja õhtul testima ning hoidma seda jäigana kuni 20 minutit. Seega, ühel hommikul, kaks päeva enne puhkusele minekut, see lihtsalt juhtus. See oli ilus ja loomulik — täpselt, nagu ma alati unistanud olin.”