Maailma kõige hullem kohting? Mees viis naise mägedesse matkama, aga kui too kukkus ja end vigastas, jooksis mees minema

 (12)
Maailma kõige hullem kohting? Mees viis naise mägedesse matkama, aga kui too kukkus ja end vigastas, jooksis mees minema
Pilt on illustreeriv.Foto: Unsplash

Õnnetu 24aastane vallaline naine, Sarah Wylie elas üle just oma elu kõige hullema kohtingu, kui mägedes matkades kukkumise vältimiseks oma kätt puunotiga tõsiselt vigastas ning tema kaaslane jättis ta mäe otsa veritsema, tuues ettekäändeks tõeliselt totra vabanduse, vahendab The Sun.

Austraallanna Sarah tunnistab, et oli sõnatu, kui mees, kes teda veebi vahendusel kolm nädalat oli välja kutsunud, jättis ta mägedesse veritsema ja väitis, et peab ise tööle minema. "Teadsin kohe, et mu vigastus on tõsine," meenutas naine. "Nägin oma lihaskiude ja ma pole mitte kunagi elus nii palju verd näinud."

Olles verega kaetud ja hirmul, palus Sarah oma kohtingukaaslasel rebida puruks tema vest, et sellest žgutt teha. Selle asemel otsustas interneti-Romeo aga pakkuda hoopis abivahendina oma musta sokki, aga küsis hiljem verise soki tagasi ja jättis ta siis mägedesse üksi, väites, et peab tööle minema. Sarah ise suutis sel hetkel vaevu teadvusel püsida. Õnneks märkasid teda seal aga päästjad.

Kulus kolm tundi, et Sarah mägedest alla tuua, kust ta viidi otse edasi haiglasse ja talle tehti 22 õmblust. Taastumise ajal sai ta aga mehelt veidrasisulisi sõnumeid: too väitis, et nad polnudki kunagi sel kohtingul käinud ja blokeeris naise seejärel oma sotsiaalmeediast ära.

Pole vast mingi ime, et Sarah pole peale seda intsidenti kohtingutel käinud.