Meghan Markle ja prints Harry soovivad hoopis teistsugust avalikku tähelepanu kui varem

 (17)
Meghan Markle ja prints Harry soovivad hoopis teistsugust avalikku tähelepanu kui varem
Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix

Ehkki tuntud paar loobus kuninglikest kohustustest juba mõnda aega tagasi ja paljudele võib tunduda, et üks põhjustest seisnes selles, et nad ei tahtnud enam nii palju avalikku tähelepanu, siis nüüd on selgunud, et nad tahavad hoopis teistmoodi tähelepanu, vahendab Express.

Kuninglik ekspert Victoria Murphy selgitab, et prints Harry ja Meghan Markle soovivad teistsugust avalikku tähelepanu, mis ei oleks nii koormav nagu see, mis sai neile kui kuninglikule perekonnale osaks.

"Nad tahavad olla sellised avaliku elu tegelased, kus nad saavad ise kontrollida, kes, kus ja millal nendega suhtleb ja millele nad oma aega kulutavad."

Hetkel on paarikesel käed ja jalad tööd täis heategevusliku organisatsiooni Archwelliga, mille edu nimel nad näevad vaeva ja see omakorda annab neile palju energiat.

Portaal Town and Country vahendab, et Meghan ja Harry soovivad, et maailmas toimuksid positiivsed muutused ja nad proovivad omalt poolt teha kõik selleks, et nende inimeste häält, kes muutusi ellu viivad, oleks rohkem kuulda.

"Nad tahavad keskenduda kogukonna toetamisele ja tugevdamisele," kinnitab allikas.